שתף קטע נבחר

נפתח המשפט: "הייתי עם הפעוט, לא אנסתי"

ניסים חדד, שנאשם בביצוע מעשה סדום בילד בן שנה וחצי, כפר באישומים נגדו, אך לא הכחיש ששהה עמו בעת שנפגע בחדר הכושר. אין לו הסבר לחבלה ולפגיעות בפעוט, שהורדם ואושפז

בבית המשפט המחוזי בתל אביב כפר הבוקר (יום א') ניסים חדד באישומים נגדו. כתב האישום נגד חדד, איש עסקים בן 45 מאזור המרכז, מייחס לו ביצוע מעשה סדום בפעוט בן שנה וחצי, בנה של זוגתו לשעבר. הוא נאשם גם בחבלה בנסיבות מחמירות, משום שהמעשים גרמו לפעוט פציעות קשות ביותר. הילד הקטן הורדם ואושפז במשך שישה ימים בבית חולים.

 

דיווחים נוספים ב-ynet על הפרשה:

אמו של הפעוט: יצאתי איתו והוא אנס את הבן שלי

מפקד המרחב: "תקיפת הפעוט בלתי נתפשת"   

מנתחו של הפעוט שנאנס: "איך בן-אדם יכול?"

 

חדד הגיע לאולם הדיונים כשהוא מקפיד לכסות את פניו ולהסתתר מפני התקשורת. בני משפחתו ישבו באולם בזמן שסנגורו, עו"ד אלי כהן, כפר באישומים נגדו. עם זאת, הוא לא הכחיש את העובדה כי הפעוט שהה עמו בפרק הזמן שבו נפגע, ואין לו הסבר לחבלה ולפגיעות בילד.

 

באחד הבקרים לפני כמה חודשים, כך לפי כתב האישום, ניצל חדד את העובדה שזוגתו התקלחה והוביל את הפעוט לחדר הכושר בקומת המרתף של הבניין שבו הוא מתגורר. בעת ששהה עם הפעוט לבד בחדר הכושר, הוא ביצע בו מעשה סדום. על מנת למנוע מהפעוט לצעוק, סגר חדד את פיו בכף ידו. בעקבות המעשים המיוחסים לו, נגרמו לפעוט חבלות חמורות ביותר.

  

כשחדד חזר לדירה עם הפעוט, סיפרה אמו של הילד כי הוא "בכה, היה תשוש והמום ומלא דם". בכתב האישום צוין עוד כי "גם חוות הדעת הרפואיות, לא הותירו ספק כי הנאשם ביצע מעשה מזעזע בגופו של הפעוט. הסבריו של הנאשם היו חסרי היגיון ונמצאו בהם סתירות, אולם עם זאת, הוא קושר עצמו לאירוע".

 

בבקשה להארכת מעצרו של חדד ציינו בפרקליטות כי "קיים דו"ח מעבדה ביולוגי המוצא התאמה בין דמו של הקטין לטיפות דם שנמצאו אצל הנאשם". כמו כן צוין כי "נמצאו תמונות של בגדי הפעוט כשהם רוויים בדם וישנן הודעות של דיירי הבניין שראו את הנאשם עם הקטין סמוך לאירוע ולאחריו".

  

עו"ד רוית צאלח-מימון, מפרקליטות מחוז תל-אביב כתבה בבקשה כי "המעשה המיני הנלוז המיוחס למשיב בכתב האישום כלפי הקטין בן שנה וחצי בלבד, בנה של זוגתו, שבוצע באכזריות רבה, מצביע על כך שהמשיב מונע מתוך דחפים מיניים בלתי מרוסנים והיעדר עכבות למימוש דחפיו המיניים". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חדד בבית המשפט הבוקר
צילום: מוטי קמחי
עו"ד רווית צלאח מימון, התובעת
צילום: מוטי קמחי
מומלצים