שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גם השבוע: הצגות תיאטרון בית ליסין מבוטלות

  על רקע קיפאון במשא ומתן בין הנהלת בית ליסין לבין העובדים הטכניים, גם בסוף השבוע הקרוב מבוטלות ההצגות שתוכננו להתקיים באולם הבית של התיאטרון ובאולמות נוספים

  תיאטרון בית ליסין יבטל גם בסוף השבוע הקרוב את ההצגות שתוכננו להתקיים באולם הבית ובאולמות נוספים בתל אביב ומחוצה לה. ביטול ההצגות נובע מהמבוי הסתום אליו הגיע המשא ומתן בין הנהלת התיאטרון לבין צוותי העובדים הטכניים, על רקע סכסוך עבודה מתמשך בין הצדדים ודרישות שהציבו העובדים בנוגע להטבה בתנאי העסקתם.

   

  בהנהלת התיאטרון טוענים: "הצוות הטכני נוקט בעיצומים זה השבוע השני. למרות הישיבות האינטנסיביות של צוות המשא ומתן, הצוות הטכני לא נענה לבקשה לקיים את ההצגות בסוף השבוע כסדרן. העיצומים גורמים לתיאטרון נזק כספי גדול וזאת בעת שהתיאטרון מצוי בקשיים כלכליים. אנו מתנצלים בפני קהל המנויים והצופים ומבקשים הבנה ואורך רוח, למרות הביטולים החוזרים והנשנים שלא באשמת התיאטרון".

   

  דני לוין, חבר ועד הפעולה של צוות העובדים הטכניים, אמר בתגובה ל-ynet: "הנהלת התיאטרון מדברת על מו"מ אינטנסיבי, אבל לא מוכנה לפעול. גם בפגישה דחופה שקבעו לנו להיום ובה תלינו תקוות, התברר לנו שאין בכוונת ההנהלה לקדם את המו"מ. עד עתה כל הסיכומים שהיו לנו עם הנהלת התיאטרון בעל פה הופרו. אנחנו מעוניינים בהסכמים בכתב, אבל העבירו לנו מסרים ברורים שלמעט דיבורים לא ייצא כלום מהמפגש, ושאין בכוונת ההנהלה להזיז עניינים. בכך לא הותירו לנו ברירה אלא להשתמש בנשק היחיד שנותר לנו ולהשבית את ההצגות גם השבוע. אנחנו מתנצלים בפני הקהל, אבל התיאטרון מביא אותנו למקומות האלה. זו דרך הפעולה היחידה שיש לנו".

   

  רשימת ההצגות שיבוטלו בשישי ובשבת כוללת את "מקסים ואני" שאמורה היתה להתקיים באולם הבית של התיאטרון, וכן "33 וריאציות" במוזיאון ארץ ישראל, "שם פרטי" בתיאטרון ירושלים ו"נדל"ן" בהיכל התרבות ביבנה. רסיטל בטהובן עם הפסנתרן והמלחין גיל שוחט, בעקבות ההצגה "33 וריאציות", ייערך ביום שישי באולם בית ליסין כמתוכנן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מנכ"לית בית ליסין ציפי פינס
  צילום: דור מלכה
  לאתר ההטבות
  מומלצים