שתף קטע נבחר

שודד סדק יד לחיילת, השכנים שמעו ולא התערבו

בשישי בערב יצאה הצעירה מביתה לטיול שגרתי עם הכלב. שודד עם מבטא ערבי הפתיע אותה מאחור וכשסירבה לשחרר את האחיזה מהאייפון, "הוא חבט בי באגרופים בראש ובגב וגם משך לי בשיער". לדבריה, אנשים שמעו את צעקותיה, אך לא התערבו. החשוד שנמלט טרם נעצר

הטיול עם הכלב נגמר בבית החולים עם סדק בעצם: חיילת בת 19 מכרמיאל הותקפה בשישי בערב על-ידי גבר, שתקף אותה באגרופים וגנב ממנה אייפון. הצעירה, שניסתה להיאבק בתוקף, נזקקה לטיפול רפואי. היא סיפרה שאנשים שמעו את זעקותיה, אך לא התערבו. המשטרה טרם עצרה את התוקף, שנמלט מהמקום.

  

הצעירה סיפרה ל-ynet על נסיבות האירוע שהתרחש ב-20:00 בערב, כאשר יצאה מביתה בכרמיאל לטיול שגרתי עם הכלב. "מישהו הפתיע אותי מאחורה, עיקם לי את היד וניסה לקחת לי את האייפון", היא סיפרה. משסירבה לתת לתוקף את מבוקשו, הפעיל התוקף אלימות. "הוא התרגז שלא נתתי לו את האייפון, אז הוא חבט בי באגרופים בראש ובגב, וגם משך לי בשיער. הוא אמר לי במבטא ערבי 'תביאי את זה'".

 

אחרי התקיפה האלימה. החיילת בביתה  (צילום: חגי אהרון) (צילום: חגי אהרון)
אחרי התקיפה האלימה. החיילת בביתה (צילום: חגי אהרון)

 

הצעירה ניסתה למנוע מהתוקף לברוח עם הטלפון הנייד שלה. "כשניסיתי לעצור אותו ולתפוס לו במעיל, הוא הוריד מעליו את המעיל וברח לרכב שבו היה החבר שלו, שחיכה לו בכביש", סיפרה. המעיל נותר בידיה של הצעירה, שפונתה על ידי בני משפחתה לחדר המיון של בית החולים נהריה, שם קיבלה טיפול בידה.

 

"הייתי מצפה מאנשים לבוא לעזור לי" 

הצעירה מספרת שהיו לא מעט עדי ראייה - שהעדיפו שלא להתערב. "כשהתוקף תפס לי את היד צעקתי 'די, אימא'. גם אם האנשים שישבו ליד לא ראו אותי, הם בטח שמעו", היא שיחזרה. "השכנים האלה אמרו לי אחר כך שהם חשבו שזה חבר שלי ובגלל זה הם לא רצו להתערב. מה, ואם זה חבר שלי, מותר לו להרביץ לי? הייתי בטוחה שהם יבואו לעזור לי, אתה לא מצפה שאנשים יראו בחורה מקבלת מכות, ושיחשבו שזה מופע מבדר. מה אם היה מכניס אותי לרכב שלו?".

   

לאחר התקיפה, הגיעה החיילת למשטרת כרמיאל ושם הגישה תלונה. אבל היא מתקשה להאמין שהשוטרים יאתרו את התוקף. "במשטרה אמרו שיחפשו, הם אמרו לי שיבדקו. אני מקווה שהם יעשו עם זה משהו, יש שערות שלו על המעיל, שייקחו DNA מהשיער", אמרה. 

 

רב-פקד יקי אוחנה מדוברות מחוז צפון במשטרה אמר: "הוגשה תלונה ונפתחה במשטרת כרמיאל חקירה שעניינה שוד. טרם נעצר חשוד".

 

הדיווח הראשוני התקבל באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השודד נמלט ולא נעצר. וזו התוצאה
צילום: חגי אהרון
מומלצים