שתף קטע נבחר

האקסית שבורת הלב של ר"מ בריטניה הפכה נזירה

לורה אדשד, שבתחילת שנות ה-90 יצאה עם דיוויד קמרון עד שנפרדו, המשיכה לחיים של הצלחה אבל גם התמכרויות, ומצאה את המזור לצרותיה במנזר: "אלוהים בחר לי את הדרך". צפו בתמונותיה - לפני ואחרי

כשדיוויד קמרון היה עדיין פוליטיקאי צעיר ושאפתן, הוא התאהב בלורה אדשד, צעירה מרשימה מקולג' צ'לטנהאם היוקרתי, ויצא איתה במשך יותר משנה - מאביב 1990 עד קיץ 1991. אלא שבסופו של דבר נפרדו השניים, והיום (א') מביא הצהובון הבריטי "דיילי מייל" את סיפורה של אדשד, שמי שהפך אשתקד לראש ממשלת בריטניה שבר את לבה. מסתבר שמאז היא מצאה אהבה אחרת בחיים - האלוהים.

 

עוד חדשות מהעולם הגדול :

 

אדשד נפטרה משמה הקודם, וכעת היא מוכרת יותר כאחות ג'ון מרי, נזירה המתגוררת יחד עם 36 אחיות אחרות בחווה מבודדת. כשאדשד וקמרון הכירו, הראשונה הייתה עובדת של המפלגה השמרנית שליושב הראש שלה הפך קמרון כמעט שני עשורים לאחר מכן. אחרי שנפרדו, מדווח ה"דיילי מייל", אדשד עברה לארה"ב, הפכה לאשת פרסום מצליחה, אבל הלחצים ואולי גם הדחיות הרומנטיות שחוותה הובילו אותה אל הטיפה המרה ולהתמכרויות.

 

הנזירה ג'ון מרי, כפי שהיא נראית היום ()
הנזירה ג'ון מרי, כפי שהיא נראית היום

 

לפי הצהובון הבריטי, את המרפא לצרותיה היא מצאה בחיי הנזירות בחווה בגבעות קונטיקט. "חשבתי באמת שחיי יצעדו במסלול הרגיל של לפגוש מישהו, להתחתן, ללדת ילדים, אבל לא זו הדרך שאלוהים הוביל אותי אליה", הסבירה האחות ג'ון מרי לפי ה"דיילי מייל".

 

וכך היא נראתה לפני כן ()
וכך היא נראתה לפני כן

 

בעיתון מציינים כי יש השערות שההידרדרות במצבה של מרי החלה אחרי הפרידה מראש הממשלה לעתיד קמרון, וכי בביוגרפיה של קמרון שהתפרסמה ב-2007 סיפר עמית של השניים לשעבר במטה המפלגה השמרנית כי לורה עברה תקופה קשה בניסיונה לתמודד עם הפרידה מקמרון. כותבי הספר ציינו אז כי גם קמרון התקשה להתמודד עם הפרידה, "ואולי לכן לאחר מכן יצא רק עם נשים שלא מהעולם הפוליטי".

 

לפי ה"דיילי מייל", בהמשך פלרטטה אדשד עם ידוענים ואישי ציבור נוספים ובזבזה כספים בלי הכרה, אולם ב-2008 החליטה לזנוח את עולם התענוגות ולהפוך לנזירה. היא סיפרה: "אני זוכרת שאמרתי לאמי, אני הולכת להצטרף למנזר, והיא השיבה לי 'כן, אני יכולה לראות שלעולם הזה כבר אין משמעות עבורך'. הסתכלתי על המקום הזה, וראיתי נשים שהיה להן מה שרציתי'". סיפורה של אדשד יובא בסרט תיעודי חדש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לורה אדשד, לפני שהתמסרה לאל
מומלצים