שתף קטע נבחר

ארה"ב: "אם השמינייה" חייבת מיליון דולר לנושים

"אם השמינייה" – סוף לא מפתיע. נדיה סולימן, שהתפרסמה לפני כשלוש שנים כשילדה שמינייה, ביקשה אתמול (יום ב') מבית משפט בקליפורניה שיכריז עליה פושטת רגל. לדבריה, היא צברה חובות בסך מיליון דולר. התוצאה הייתה בדיוק מה שמבקריה טענו כשנודע שאין ביכולתה לקיים את כל צאצאיה.

 

בבקשתה כתבה סולימן כי היא רוצה התחלה חדשה, וכי זה הדבר הטוב ביותר ל-14 ילדיה שאת כולם הביאה לעולם בהפרייה חוץ-גופית. "היה עליי לקבל החלטות קשות מאוד השנה, והבקשה הזו היא אחת מהן", טענה האם ברוכת הילדים. במסמכים שהגישה טוענת סולימן כי נכסיה נאמדים בכ-50 אלף דולר.

 

עוד חדשות מהעולם הגדול:

 

אם תאושר הבקשה, ימנה בית המשפט נאמן שימכור את נכסיה כדי לשלם לנושים, בטרם ישמטו את רוב חובותיה של סולימן. בין השאר, חייבת האשה בת ה-36 כסף לאביה, למחלקת המים בעיר לה-הברה שבה היא מתגוררת ולבית ספר, שם לומדים חלק מילדיה.היא גם חייבת 30 אלף דולר בתשלומי השכירות על ביתה, שבו יש ארבעה חדרי שינה.

 

הסוף הזה אינו מפתיע, שכן סולימן הייתה במצב כלכלי קשה עוד לפני שהביאה לעולם את השמינייה. היא חיה אז עם אמה בבית עם שלושה חדרי שינה ועם שישה ילדים. הבית היה בהליכי הוצאה לפועל בעת לידת יתר ילדיה. אז, כמו היום, קיימה האם את הילדים באמצעות תלושי מזון ותשלומים מהביטוח הלאומי.

 

מאז הלידה, היא סגרה ראיונות בתשלום עם כלי תקשורת והופיעה בצילומים לצהובונים. היא סיפרה כי הכוונות להוציא ספר וסדרת סרטונים לאימון גופני לא התממשו. ב-2009, כשרק התפרסמה, דחתה סולימן הצעה בת מיליון דולר תמורת השתתפותה בסרטים פורנוגרפיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חייבת מיליון דולר. סולימן
צילום: AP
מומלצים