שתף קטע נבחר

חידה אדומה ומשביעה עם שלושה שינויים מקוריים

רעבים? לא כדאי שתפתרו את החידה השבועית על בטן ריקה. מישל מתרכז הפעם בענף ההמבורגרים, ומאתגר בחידה חדשה

החידה השבוע מוקדשת לשני אנשים. הראשון הוא אלי פינסלר, השף הראשי של רשת "אגאדיר" שהפך לחבר קרוב, לא בגלל המזללות (שאותן אני חייב להודות אוהב ביותר) אלא בגלל האהבה המשותפת לאופנועים. האיש השני המקבל הקדשה הוא אור קרני מראש העין, נציג שרות של "בזק בינלאומי שמאוד שמח לחדש לי את המנוי ובסוף השיחה סיפר שהם מאוד אוהבים שם את החידה".

 

החידה בשבוע שעבר זכתה לתשומת לב רבה, אולי בגלל השינויים הקלים שביצעתי שהיו: קטימת דגל ישראל, הוצאת נורה אחת מהפנס ראש, והפיכת כיוון הכנסת הסוללה במטען.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

המנחשים נכונה הם:

בקל תמיר מחולון

 

הדר סלע מעכו שהוסיפה ש"אתה צריך לומר לבן שלך יובל שזה לא בריא לשתות אקסל וכדאי שימצא תחביב חדש, אני ממליצה שיילך בדרכי אביו ויתחיל להתאמן על שינויים זעירים בתמונות - מסתבר שזה גם מאוד משתלם!" סוף סוף משהו אישי. הללויה הדר ותודה!

 

אביטל טוראל מתל אביב

 

כל אחד מהפותרים יקבל ספר איכותי מהוצאת "ידיעות אחרונות".

 

אחרון אחרון חביב, ללא פרס, אבל עלי להגיב, הוא לוני רוזנבלום שהציע שהגולשים ישלחו לי חידות. מניסיון העבר, איש אינו טורח לשלוח וגם תמיד הרזולוציה היא כזו שלא כולם יודעים לצלם אותה וחבל.

 

החידה השבוע כאמור היא אדומה ושייכת למותג ההמבוגרים. אזכיר שוב את אלי, שטרח ואסף את כל המוצרים, וגם אתם, בעלי העסק הקטן או הזעיר, שרוצים לקבל סוג מסוים של חשיבה - החידה נותנת את הבמה ולו בגלל שאין בה קורטוב של עניין מסחרי. חשוב מזה - כל המוצרים חוזרים כלעומת שבאו כדי שלא יהיה ולו ציניקן אחד שיצקצק בלשונו.

 

שבת שלום, מישל

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים