שתף קטע נבחר

חדר המורים הוצת: "למה שתלמיד יעשה זאת?"

התלמידים בבית הספר התיכון במודיעין שחדר המורים בו הוצת כליל, לא מבינים את המניע למעשה. יו"ר ועד ההורים: אסור להאשים את התלמידים לפני שנדע בדיוק מה גרם לשריפה

"למה שתלמיד יעשה מעשה כל כך מטורף ואכזרי?", כך תהו הבוקר (יום א') תלמידים בבית הספר התיכון "מכבים רעות" במודיעין, שבו הוצת בסוף השבוע חדר המורים.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

תעלומה בפרו: אלפי דולפינים וציפורים מתים בחוף

אישום: ירו למוות בצעיר כי השמיע מוזיקה חזקה

חשד: מוסדות חרדיים הונו את המדינה במיליונים

 

משטרת מודיעין פתחה בחקירת המקרה, ואף עיכבה לחקירה מספר תלמידים בחשד למעורבות בהצתה. השריפה פרצה בחדר המורים ובבית הספר מעריכים כי נערים שהיו בפעילות בחצר בית הספר במסגרת פעילות מועדון הנוער, הם שביצעו את המעשה. במשטרה נעזרים בצילומי מצלמות האבטחה על מנת להגיע למציתים. 

 

השריפה בחדר המורים הפכה לשיחת היום בבית הספר, שזכה לכינוי "תיכון הטייסים" בשל מספרם הגבוה של בוגריו שסיימו בשנים האחרונות קורס טיס. אחד התלמידים סיפר כי כבר ביום שישי בלילה, מייד לאחר שפרצה השריפה החלו לפרסם הודעות ברשתות החברתיות באינטרנט על כך שבית הספר עולה באש.

 

הלימודים התקיימו הבוקר כרגיל, אף שחדר המורים יצא מכלל שימוש. ככל הנראה השריפה כילתה גם מבחנים ועבודות של תלמידים. אחת התלמידות אמרה: "אנחנו חושבים שתלמידים עשו את זה, אבל קשה לי להבין - למה שתלמידים יעשו מעשה כל כך מטורף ואכזרי, בטח לא כזה שמכוון נגד המורים שמשקיעים מאוד בתלמידים ורוצים בהצלחתם".

 

מיגל הרף, יו"ר ועד ההורים בבית הספר אמר: "אני מציע לא להיכנס להיסטריה. נמתין לתום החקירה. אני לא מקל ראש בהתנהגות אלימה אבל אסור להאשים את התלמידים לפני שנדע בדיוק מה גרם לשריפה".

 

מעיריית מודיעין מכבים-רעות נמסר בתגובה כי העירייה רואה את המקרה בחומרה רבה ותפעל יחד עם המשטרה למצוא את האחראים ולמצות איתם את הדין בכל האמצעים. "הלימודים בבית הספר התקיימו היום כרגיל לאחר שמהנדסי בטיחות וחשמל נתנו את האישורים הנדרשים וחדר המורים הועבר למתחם אחר בבית הספר", נמסר. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
(צילום ארכיון)
צילום: אבי מועלם
מומלצים