שתף קטע נבחר

יוזמי קמפיין האהבה עם איראן בדרך לפרס נובל?

פעילה איראנית בקמפיין האהבה בפייסבוק בין ישראל לאיראן הפיצה עצומה למתן פרס נובל לשלום לבני הזוג הישראלים שיזמו אותו. "יהיה זה אישור משמעותי לכל שוחרי השלום", היא כתבה והוסיפה שהקמפיין "הביא לשינוי בשני הצדדים"

כ-64 אלף איש כבר עשו לייק לקמפיין האהבה בין ישראל לבין איראן בפייסבוק, וכעת יש מי שחושב שליוזמי הקמפיין, זוג ישראלים מתל אביב, מגיע פרס נובל לשלום. בעצומה שפורסמה היום (א') נקראים הגולשים לתמוך בהענקת הפרס היוקרתי לרוני אדרי ומיכל טמיר, שהגו והחלו ביוזמה לפני כמעט חודשיים.

 

לקריאת העצומה במלואה - לחצו כאן

לעמוד הפייסבוק של הקמפיין - לחצו כאן

 

"אם רוני אדרי ומיכל טמיר יקבלו את פרס נובל לשלום, יהיה זה אישור משמעותי לכל שוחרי השלום. זו תהיה דוגמה היסטורית", נכתב בעצומה שעליה חתמו עד כה רק עשרות בודדות, אולם מאות אנשים כבר המליצו עליה בפייסבוק.

 

הכרזה הצבעונית שהציתה את קמפיין האהבה עם איראן. רוני אדרי ובתו ()
הכרזה הצבעונית שהציתה את קמפיין האהבה עם איראן. רוני אדרי ובתו

 

"רשת האינטרנט נותנת הזדמנויות חדשות לדמוקרטיה וגם לתנועת השלום הבינלאומי, והפרס הזה יכול לעודד אנשים להצטרף אלינו ולהפוך גם הם לפעילים", כתבה מחברת העצומה רויה מובשרי, ככל הנראה גולה איראנית החיה באירופה ופעילה בקמפיין.

 

"בעוד ממשלות מפיצות שנאה וחוסר אמון, ומדברות על מלחמה, אנשים מישראל ומאיראן התחברו יחד למען השלום. לפעילים יש מסר ברור לממשלות שלהם: 'אנחנו אוהבים אחד את השני, אנחנו לא רוצים מלחמה'", היא כתב בעצומה,

"הקמפיין הזה הוא הרבה יותר למען השלום מאשר הכרזות הצבעוניות".

 

לדברי יוזמת העצומה, אדרי וטמיר "העלו שאלה חשובה מאוד: 'איך אני יכול לשנוא מישהו שאני לא מכיר?'. ניתן לומר שהדבר הביא לשינוי בשני הצדדים ובתוך כל אחד מהעמים עצמם. הקמפיין הזה מוכיח שתקשורת היא המפתח לשלום ולמידע אמיתי".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יוזם קמפיין האהבה, רוני אדרי
מומלצים