שתף קטע נבחר

הרצח ברחובות: הוארך מעצר החשודים והאמא

לאחר שבית המשפט האריך בשמונה ימים את מעצרם של שלושת הנערים החשודים ברצח אורגיל מואטי, הוארך מעצר אמו של אחד מהם - החשודה בשיבוש הליכים. עורך דינה: "אלו פעולות של אמא, שניסתה לעזור לבנה ולא מדובר בשיבוש"

שני נערים, החשודים ברצח אורגיל מואטי בן 17 מרחובות בלילה שבין שבת לבין ראשון, יישארו במעצר עוד שמונה ימים. כך קבע בצהריים (יום ב') בית המשפט השלום בעיר. בנוסף הוארך מעצר אמו של אחד הנערים, החשודה בשיבוש ראיות, בארבעה ימים. מעצר אחותו של חשוד אחר הוארך בשלושה ימים. אתמול הוארך מעצרו של חשוד נוסף בשמונה ימים.

 

עו"ד מוטי אדטו, המייצג את האם החשודה, אמר: "אין לנו עדיין כלים לדעת מה בדיוק אירע עם האם. כנראה בית המשפט מצא משהו ראוי שיש לחקור. אני מאמין שיתברר בהמשך שאלו פעולות של אמא, שניסתה לעזור לבנה ולא מדובר בשיבוש". עו"ד אורן יצחק מהסנגוריה הציבורית, המייצג את האחות, אמר: "לא צריך לקפוץ למסקנות מרחיקות לכת. אני מאמין שתשוחרר ולא יוגש נגדה כתב אישום".

 

גם היום: אחד החשודים שיחזר את הפשע  (צילום: אלי סניור) (צילום: אלי סניור)
גם היום: אחד החשודים שיחזר את הפשע (צילום: אלי סניור)

 

החשוד משחזר את רגע הדקירה (צילום: אלי סניור) (צילום: אלי סניור)
החשוד משחזר את רגע הדקירה(צילום: אלי סניור)

 

מחקירת המשטרה עולה כי כל אחד משלושת החשודים הגיע לזירת הרצח עם סכין או חפץ חד - בין היתר עם סכין מטבח וסכין יפנית. לאחר הרצח, זרקו שלושת החשודים את הסכינים - שנמצאו.

 

אחד החשודים מוכר היטב למשטרה. לפני שנתיים הוגש נגדו כתב אישום בגין דקירה של אדם אחר. מאז הוא שוחרר למעצר בית, הסתבך פעם אחר פעם עם החוק והוא היה אמור להיות במעצר בית בזמן הרצח.

 

הלילה נעצרה אמו של חשוד אחר יחד עם אחותו. האם, רופאה במקצועה, עזרה על-פי החשד יחד עם הבת לשבש את החקירה, בכך שכיבסה את בגדיו של בנה ואף אמרה לו מה לומר לחוקרי המשטרה, עוד לפני שנעצר. הבוקר נמשכת החקירה בצוות המיוחד, בראשותו של רב-פקד חיים שרייבהנד.

 

עוד באלימות

אלימות מקוונת

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אורגיל מואטי ז"ל
שחזור הרצח
צילום: מוטי קמחי
מומלצים