שתף קטע נבחר

צילום: גיל יוחנן, אוהד צויגנברג

לבני חילקה קולה: יום זה מסמל את מה שאמרתי

יו"ר האופוזיציה עד לא מכבר ממשיכה לבקר בחריפות את הצעד שנקט מחליפה מופז. לעיתונאים שחיכו בפתח ביתה היא נתנה קולה ואמרה: "היום הזה מסמל למה מה שאמרתי היה נכון". צפו

אחרי שיו"ר מפלגת קדימה שאול מופז הסביר במסיבת עיתונאים משותפת עם ראש הממשלה את החלטתו להצטרף לקואליציה של בנימין נתניהו, הסכימה קודמתו בתפקיד ציפי לבני לתת הצהרה קצרה שבעיקרה עקיצה גדולה.

 

פצצת אחדות, דיווחים אחרונים ב-ynet:

יחימוביץ': את הקומבינה הזו אף אחד לא ישכח

מופז על "נתניהו שקרן": שמנו את זה מאחורינו

יו"ר הכנסת מזהיר: המערכת הפרלמנטרית תתנוון

 

"בסופו של דבר, יש דברים שנכון לעשות אותם והיום הזה מסמל למה זה היה נכון מה שאמרתי", ציינה לבני בצהריים (יום ג') בפתח ביתה בתל-אביב. לבני, שהתפטרה בשבוע שעבר מהכנסת אמרה ל-ynet עוד לפני שנכנסה חזרה לביתה, כי "לא יצאתי לראיון, יצאתי לתת לכם משהו לשתות".

 

לבני הגיבה כבר הבוקר לפצצה הפוליטית שהטילו בלילה מופז ונתניהו. בהודעה קצרה בפייסבוק כתבה לבני כי "בבוקר הזה אני רוצה להגיד משפט אחד לכל אחד ואחת מכם. אני יודעת בדיוק אילו תחושות מציפות אתכם לאחר אירועי הלילה, אבל תזכרו שיש גם פוליטיקה אחרת, והיא תנצח".

 

גולשים שהצטרפו לעמוד של לבני בפייסוק הביעו הזדהות עם דבריה.

 "ציפי, עמדת על עקרונותייך וזו תכונה מאוד מוערכת מציבור. ימים עוד יגידו!", כתב רון. ברק הוסיף: "הוכחת שאת משרתת ציבור אמיתית של אידיאולוגיה ואנחנו לא נשכח את זה".

 

היו גם כאלה שקראו ללבני לחזור בעתיד לפוליטיקה. "שאפו ציפי. זה בדיוק למה עזבת את קדימה. כל הכבוד על האומץ להישאר באופוזיציה. את עוד תחזרי. עוד שנה וחצי נראה למושחתים את הדרך החוצה", כתבה גולשת. צבי אמר כי הוא מצר על כך שלבני פרשה מהכנסת: "ציפי, היית חייבת להישאר בסביבה כדי למנוע בדיוק מהדבר הזה להתרחש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ציפי לבני
צילום: מוטי קמחי
מומלצים