שתף קטע נבחר

סודני חשוד שפרץ לבית בדרום ת"א - ואנס

צעיר נעצר בעקבות ממצאי DNA שנלקחו מדירתה של תושבת העיר כבת 30, שהתלוננה כי אנס אותה

המשטרה עצרה הבוקר (יום ד') אזרח סודני, בערך בן 20, בחשד שפרץ לדירתה של תושבת שכונת התקווה בתל אביב ואנס אותה לפני כשבועיים.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

מבוקשים: רוצחי הבאפלו הלבן הקדוש

האקדח שנשכח: פוענח רצח מנהל חברה קדישא

בכירים בקריית מלאכי נעצרו בחשד לאונס ושוחד

 

למעצר הובילה בדיקת DNA של ממצאים בזירה, והתאימה לפרופיל הגנטי של החשוד. מפרטים שהגיעו לידי ynet עולה כי בעוד האשה שמתגוררת בגפה בשכונה, ישנה בביתה, הצליח החשוד לפתוח את החלון, והדף אותה לכרית כך שלא תוכל לראות אותו ואנס אותה. לאחר מכן הוא גנב כסף שמצא בדירה ונמלט מהמקום.

 

האשה המבוהלת הזעיקה את שוטרי תחנת השכונות ודיווחה על המעשה. אנשי המעבדה לזיהוי פלילי אספו ממצאים, שהובילו בהמשך לפענוח. בחקירתו קשר עצמו הצעיר לאירוע והוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

 

האירוע האלים מצטרף לשורת תקריות שנרשמו לאחרונה בדרום תל אביב, בהן מעורבים פליטים ומסתננים מאפריקה. בתחילת השבוע הושלך בקבוק תבערה לעבר דירה שבה מתגוררים פליטים בשכונת התקווה. מהמשטרה נמסר כי כל כיווני החקירה נבדקים, בכלל זה גם סכסוך מקומי שלא על רקע שנאת זרים. באירוע לא נגרם נזק ולא נפגע איש, להבדיל ממקרה דומה שהתרחש לפני כשבועיים - אז השליכו אלמונים ארבעה בקבוקי תבערה לעבר דירות של עובדים זרים בשכונת שפירא בעיר, בין היתר גם על דירה ששימשה כגן ילדים, וגרמו נזק.

 

ראש העיר רון חולדאי פנה אתמול לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה שיפעל להסדרת המדיניות כלפי הפליטים והמסתננים. לדבריו, "באין יד מכוונת מנצלים גורמים קיצוניים כל מצוקה והאזור כולו מידרדר למעשי אלימות, גזענות ופשע". הוא הזהיר: "המציאות העכשווית איננה ממתינה לבניית גדר או מתקן שהייה. על ממשלת ישראל להידרש לנושא ולקבל באופן מיידי החלטות מעשיות להתמודדות עם המצב בטרם יהיה מאוחר מדי. אנו מוכנים להיות שותפים לכל דיון ולסייע ככל הנדרש בנושא זה". ממשרד ראש הממשלה נמסר בתגובה לדברים: "בניגוד לנטען, לממשלת ישראל יש תוכנית עבודה מסודרת לטיפול בתופעת מסתנני העבודה הבלתי חוקיים, והיא מבוצעת בשטח".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים