שתף קטע נבחר

החידה השבועית של מישל: הפעם גולש מתארח

לוני רוזנבלום פתר את החידה בשבוע שעבר, ומשביח את הספרייה שלו עם ספר חדש. מעבר לפרס מעניק לו המדור במה לחידה שהוא יצר בעצמו. לא תנסו לפתור?

היידה רוזנבלום! האיש הזה מסתמן כ"יקיר" המדור כי שוב הוא היה הראשון שפתר כבר בשעה 11:33:40 את החידה הקודמת וגילה כי כבל האוזנייה חלול, על המפסק שני חיצים המובילים לאותו הכיוון וכמובן הלוגו של "אגאדיר" הפוך.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

לוני ביקש, וגם קיבל, את האפשרות לייצר את החידה השבוע. הוא שלח לי אתה התמונה שהוא צילם והוא שואל מהם שלושת השינויים אותם הוא ביצע. אני חייב להזכיר כי מעבר לבמה המסחרית כאן, אנחנו נשמח לקבל את התמונות שלכם ומזכירים שהרזולוציה חייבת להיות מעל ל3000X2000, אחרת ממש קשה לראות את השינויים. את החידות יש לשלוח למערכת והן כבר ימצאו את דרכן אלי או שניתן לשלוח ישירות למייל שלי: mic.dor@gmail.com.

 

יחד עם לוני ענו נכונה ענבל קופלר מארצות הברית שכתבה מעבר לתשובה הנכונה: "אני גרה בארה"ב ותמיד מחכה לחידה של הסופ"ש. אולי גם הפעם אפילו אני יודעת את התשובה... וחוץ מזה נגמרו לי כל הספרים בעברית אז אשמח לספר חדש..". אז הנה הספר בדרך. אנחנו רק רוצים לוודא את המדינה כי הכתובת שצירפת נראית כמו צרוף קודים של פעולה עתידית של ה"מוסד"

 

לרונן פלדמן אני מוריד את הכובע כי הוא כתב שלמבוך אין יציאה. נשבע לך רונן שלא נגעתי במבוך אבל אם אין לו יציאה זו חוצפה ממדרגה ראשונה להטעות כך את ילדינו.

 

אחרונת הזוכים לשבוע זה היא נועה טסלפפה (שם מקורי אני חייב להודות) מחולון והיא "סוגרת" את רשימת הזוכים לשבוע זה.

 

כאמור החידה השבוע רועה בשדות זרים ואני מקווה שתיהנו ממנה ממש כפי שאתם נהנים מהחידות שלי.

 

 (צילום: לוני רוזנבלום ) (צילום: לוני רוזנבלום )
(צילום: לוני רוזנבלום )

לצפייה בתמונה בהגדלה

  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים