שתף קטע נבחר

ש' משחזרת: "הגרוש היכה בי בסלע ובמברג לעין"

היא הותקפה בידי הגרוש שלה בבאר שבע וחייה ניצלו ברגע האחרון: "הוא התכופף, לקח סלע ונתן לי מכה חזקה בראש. הוא דקר אותו בחזה, בפנים ובגב. קיבלתי ממנו מכה עם המברג לעין". מצבה של ש', שהוגדר קשה ביום חמישי, משתפר. היא מקווה שהגרוש ישלם על מעשיו

"ניגשתי לבית של הגרוש שלי כדי לדבר איתו. קיימנו שיחה רגילה על העתיד והעבר שלנו. הכול התנהל בנועם, ופתאום, בשניות שבהן ניסיתי לצאת מהדלת, הוא התכופף, לקח סלע ונתן לי מכה חזקה בראש. נפלתי על הרצפה ושם החל מאבק. נאבקתי עמו והוא דקר אותי בחזה, בפנים ובגב. קיבלתי ממנו מכה עם המברג בעין והראש שלי נפתח. זעקתי לעזרה בכל כוחי, השכנים בבניין שמעו אותי ודפקו על הדלת, בכוחותיי האחרונים זחלתי לדלת, פתחתי אותה והצלחתי לברוח משם. השכנים הצילו את חיי".

 

כך משחזרת ש' את אירועי יום חמישי בערב, כאשר הוכתה באורח קשה על-ידי מי שהיה בעלה עד לפני שלושה חודשים. אחד השכנים חילץ אותה מהבניין ובכך ניצלו חייה. היא מאושפזת בבית החולים סורוקה, שם משתפר מצבה. עינה נפגעה קשות והיא סובלת מנקב בריאה.

 

הראש נפתח וזעקתי לעזרה. האשה שהותקפה    ()
הראש נפתח וזעקתי לעזרה. האשה שהותקפה

 

"מעולם לא תיארתי לעצמי שזה יקרה לי", סיפרה ממיטתה בבית החולים, "הוא היה בעלי בארבע השנים האחרונות, וחבר ילדות. הוא תמיד היה אובססיבי, אבל אלימות כזאת וניסיון לרצח זה לא משהו שחזיתי שאגיע אליו, על זה קראתי רק בעיתונים. הוא הפתיע אותי לגמרי, לא יכולתי לעכל את זה, זה אדם שדיברתי איתו במשך עשרים דקות בפתיחות, ובגלוי לב, ופתאום הוא מוציא סלע ומכה אותי. הכול תוכנן מראש".

 

"הכול תוכנן מראש". האשה נפגעה קשה ומתאוששת מפצעיה  ()
"הכול תוכנן מראש". האשה נפגעה קשה ומתאוששת מפצעיה
 

  

בנוסף לפגיעה בפניה, ידה שבורה והיא סובלת מחתכים וממכות יבשות במקומות שונים בגופה. היא מקווה שרשויות אכיפת החוק יחמירו בעונש בעלה לשעבר: "שהשופט יסתכל לו בעיניים וישאל איך אפשר לעשות דבר כזה לבן אדם, לאשה, לאמא של הילדים שלך, הוא בא להרוג אותי וצריך לתת לו את העונש החמור ביותר. בישראל הענישה לא מחמירה מספיק. לפני כמה ימים נרצח אדם בבאר שבע, ממש שני צעדים מהמקום שבעלי לשעבר ניסה לרצוח אותי".

  

קרוביה של האשה שוהים לצדה: "זה פשוט יצר של רוע. אין עוד דרך להסביר את זה. המשפחה תילחם כדי שימוצה איתו הדין וכדי שיורחק ממנה, זו המטרה שלנו", אמר אחד הקרובים. אחותה של האשה: "שומעים על מקרים כאלה רק בסרטים ובחלומות הכי גרועים שלנו, אף אחד לא חושב שזה יגיע לקן המשפחתי שלו, וכשזה מגיע זה כל כך רע ואכזרי. נדמה לך שאתה מכיר בן אדם ופתאום אתה רואה צדדים כל כך אכזריים שלא רצית לראות לעולם". הקרובים מקווים שהמשטרה והפרקליטות יטפלו במקרה במלוא חומרת הדין, וחוששים שאם הגרוש לא יורחק ממנה לתמיד, הוא עלול לנסות לפגוע שוב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בכוחותיי האחרונים זחלתי לדלת
מומלצים