שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עד המדינה הטיח במלכה: "סיפרתי להם הכול"
  לפני שיצא למסיבת הברית לבנו, נאלץ ראש העיר קריית מלאכי החשוד באונס להשתתף בעימות מול עד המדינה בפרשה. "לקחת את ידי ושמת אותה על החזה שלה", אמר העד. מאוחר יותר עומת מלכה גם מול המתלוננת, אך הדף את טענותיה

  ביום שבו חגג מוטי מלכה ברית מילה לבנו וחברי מועצת עיריית קריית-מלאכי בחרו ממלא מקום זמני, הוא עומת היום (ג') עם עד המדינה בפרשה שבה הוא חשוד באונס ובלקיחת שוחד. במקביל עומת היום מלכה גם עם המתלוננת שהטיחה בו האשמות שונות, אך הוא הכחיש את כל טענותיה.

   

  החשד לאונס בעירייה - דיווחים קודמים ב-ynet:

  קריית מלאכי: נבחר מחליף למלכה, תושבים הפגינו

  הוארך מעצרו של מוטי מלכה, ביקש מכונת אמת

  השיטה של מוטי מלכה: "נמשך לחלשות ולדתיות"

   

  מלכה והחוקרים הגיעו היום לאחד הרגעים הקשים בחקירה. ראש העיר התייצב מול מקורבו לשעבר, שהטיח בו דברים בנוגע לעבירות מין. מלכה, כך על-פי מקורביו, נשאר איתן בעמדותיו. עד המדינה הטיח במלכה בין היתר: "אתה זוכר שהיית איתה במושב האחורי. קיימת איתה יחסי מין ואז לקחת את היד שלי ושמת אותה על החזה שלה, זה מה שהיה". מלכה הכחיש את הדברים.

   

  עד המדינה, שנחתם איתו הסכם בשבוע שעבר, יודע לדברי גורמים במשטרה הרבה דברים על אודות מלכה. בשבוע שעבר הוא אישש בפני החוקרים את העדויות שאספו עד כה, בין היתר על כך שמלכה קיים יחסי מין עם עובדת עירייה, המתלוננת הראשית בפרשה, בין היתר בנוכחות עד המדינה. אם לא די בכך, עד המדינה אף הסכים להתעמת פנים אל מול פנים עם מלכה.

   

  במהלך העימות התוודה העד כי סיפר לחוקרים על הקשרים שלו עם העובדת ועל קשריו עם נשים נוספות שהגיעו

  לקבל

  שירות מהעירייה. "סיפרתי להם הכול", הטיח העד במלכה, שהעדיף להימנע ממתן תגובה.

   

  היום, בצעד של מחווה טובה, הסכימו ביחידה הכלכלית, בפיקודו של תת-ניצב אבי נוימן, לשחרר את מלכה לברית המילה של בנו שנולד במהלך ימי המעצר. הוא לווה על ידי בלשים ובתום הברית הוחזר לתא המעצר. מחר אמורה המשטרה לבקש את הארכת מעצרו של מלכה בפעם הרביעית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים