שתף קטע נבחר

ראש העיר הולך ומסתבך: מלכה חשוד בעוד אונס

חוקריו של ראש העיר קריית מלאכי הגיעו לעוד שתי מתלוננות נוספות: מלכה חשוד כי אנס אחת מהן בלשכתו וביצע בשנייה מעשה מגונה בכוח. פרקליטו: איך פתאום יש מתלוננת חדשה?

התפתחות דרמטית בחקירת ראש העיר קריית מלאכי: מוטי מלכה, החשוד באונס עובדת ובלקיחת שוחד, חשוד כי אנס אשה נוספת - בלשכתו. בעקבות זאת ביקש הבוקר (יום ד') נציג המשטרה רב-פקד ערן מלכה להאריך את מעצרו בשבעה ימים נוספים, אולם שופט בית משפט השלום בראשון לציון אברהם הימן החליט להאריך את המעצר בשלושה ימים בלבד.

 

יישאר במעצר. מלכה בבית המשפט, היום (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
יישאר במעצר. מלכה בבית המשפט, היום(צילום: אבי מועלם)

 

אונס בעירייה - דיווחים קודמים ב-ynet:

עד המדינה הטיח במלכה: "סיפרתי להם הכול"  

קריית מלאכי: נבחר מחליף למלכה, תושבים הפגינו

השיטה של מוטי מלכה: "נמשך לחלשות ולדתיות"

 

במהלך היומיים האחרונים הצליחו חוקריו של ראש העיר להגיע לשתי מתלוננות נוספות נגדו. מלכה, שאמש מונה לו מחליף, חשוד כי אנס אחת מהן, עובדת עירייה שהגיעה אליו לשיחה, בלשכת ראש העיר, וביצע בשנייה מעשה מגונה בכוח. בא כוחו של מלכה, עו"ד אבי חימי, הגיב לחשדות החדשים: "איך פתאום יש מתלוננת חדשה? איפה כל המזכירות, כל העובדים? אף אחד לא ראה. הוא מותש, עייף, משגעים אותו".

 

השופט אברהם הימן החליט כאמור להאריך את מעצרו של מלכה בשלושה ימים נוספים וציין בהחלטתו כי "אלמלא חומר חדש שהובא לענייני, הייתי מורה על שחרורו של החשוד. אין צורך להכביר מילים על קושי קורבן עבירת מין להגיע למשטרה ולמסור תלונה".

 

בתוך כך, סגן ראש העיר יוסי סולימני החשוד אף הוא בביצוע עבירות מין באחת מעובדות העירייה, שוחרר הבוקר למעצר בית למשך 30 יום. כמו כן נאסרה יציאתו מהארץ והיה עליו להפקיד ערבות בסך 100 אלף שקלים. על סולימני נאסר להתראיין אך הוא אמר בצאתו: "לא אתגעגע לאכול של השב"ס. יש לי הרבה מה להגיד, אבל לא אומר זאת עכשיו". 

מלכה העצור זה שבועיים יצא אתמול בצהריים למשך שעה ממתקן הכליאה שבו הוא עצור לצורך השתתפות בברית בנו. מלכה שימש באירוע כסנדק והנוכחים סיפרו כי ההתרגשות סביבו הייתה גדולה. אתמול הוא עומת עם עד המדינה בפרשה שבה הוא חשוד באונס ובלקיחת שוחד. במקביל עומת מלכה גם עם המתלוננת שהטיחה בו האשמות שונות, אך הוא הכחיש את כל טענותיה.

 

אתמול בחרו חברי מועצת עיריית קריית מלאכי בחיים שטיינר לשמש כממלא מקומו של מלכה למשך 30 הימים הקרובים. שטיינר הוא אחד משני סגניו של מלכה שעצור בחשד לאונס ולקיחת שוחד. בזמן שחברי המועצה הצביעו, בחוץ הפגינו מפגינים שהניפו שלטים, שעליהם נכתב בין היתר: "אין לנו אמון בכם, לכו הביתה", "איפה הבושה?", "מושחתים נמאסתם" ו-"ועדה קרואה או בחירות – העיקר לא אתם". בנוסף לכך, חלק מהנוכחים חבשו מסכות על פניהם "נגד הסירחון".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוטי מלכה. עדיין במעצר
צילום: ירון ברנר
עו"ד חימי
צילום: תומי הרפז
צילום: אבי מועלם
שוחרר למעצר בית. סולימני
צילום: אבי מועלם
מומלצים