שתף קטע נבחר

צילום: shutterstock

אישום: אזרחים זרים אנסו צעירה בחניון בת"א

שבוע וחצי לאחר שצעירה הותקפה מינית בחניון סמוך לתחנה המרכזית בתל-אביב, הוגש כתב אישום נגד שני אזרחים זרים. אזרח סודן מואשם באונס וחברו, אזרח אריתריאה, מואשם בניסיון לבצע מעשה סדום. אחד מהם גם איים על שוטר

"הנאשמים התנפלו על הצעירה שאותה פגשו דקות ספורות לפני כן בפאב, משכו אותה לסמטת רחוב חשוכה ותקפו אותה מינית באכזריות ובברוטאליות" – כך מתואר בכתב האישום שהוגש היום (ה') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד אחמד עבדאללה, אזרח סודן בן 37 וקידש טקלה, אזרח אריתריאה בן 20.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

חשד: סוהר בשב"ס נעל את ילדיו ורצח את אשתו

"צעקו 'לך לסודן' והיכו, חשבתי שרוצים להרוג אותי"

סבו של מוישי למשפ' אטיאס: "אין מילים לעידוד"

 

תקיפת הצעירה בת ה-19 אירעה לפני כשבוע וחצי בחניון סמוך לתחנה המרכזית בתל-אביב. עבדאללה מואשם באונס הצעירה ואילו טקלה מואשם שניסה לבצע בה מעשה סדום. מכתב האישום עולה כי השניים פגשו את המותקפת בפאב שממוקם באזור. בעקבות ויכוח עם אדם שזהותו אינה ידועה, עזבה המתלוננת את הפאב בכעס.

 

שני הנאשמים יצאו אף הם מהפאב וכאשר התקרבו לסמטה חשוכה, חטף אדם שזהותו לא ידועה את תעודת הזהות של הצעירה וגנב מתוכו 600 שקלים. לאחר מכן הוא השליך את תעודת הזהות שלה ונמלט מהמקום. כשהמתלוננת התכופפה להרים את תעודת הזהות, התנפלו עליה שני הנאשמים, גררו אותה בכוח לחניון סמוך – ושם ביצעו בה את זממם.

 

שוטרים בניידת סיור שהבחינו במתרחש האירו עם פנס הרכב לעבר זירת התקיפה והנאשמים נמלטו בריצה מהמקום. זמן קצר לאחר מכן הם אותרו ונעצרו. המשטרה עצרה עוד שני בני אדם, אך הם היו עדי ראייה ולא היו מעורבים בתקיפה - ולכן שוחררו ולא יועמדו לדין.

 

"אני זוכר את הפנים שלך" 

בכתב האישום צוין כי במהלך החקירה במשטרה, איים עבדאללה על החוקר ואמר לו: "תשחרר לי את הידיים ותראה מה אני מסוגל לעשות לך. אני זוכר את הפנים שלך טוב. אצא ואטפל בך". בגין אמירות אלה מואשם עבדאללה גם באיום והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

 

הפרקליטות מבקשת לעצור את שני האזרחים הזרים עד תום ההליכים נגדם. לדבריה, קיימות ראיות לכאורה להוכחת אשמתם של השניים, בין היתר בזכות דגימת DNA של אחד הנאשמים.

 

על-רקע המחאות של תושבי דרום תל-אביב בנוגע לתופעת המסתננים, התקיימה אמש הפגנה בשכונת התקווה, שבה קבלו המשתתפים על אוזלת ידה של הממשלה בטיפול בתופעה. בתום ההפגנה התפרעו חלק מהמשתתפים, תקפו זרים והתעמתו עם שוטרים.

 

בין היתר, המתפרעים תקפו מכונית שבה נסעו שלושה זרים ממוצא אפריקני. איש לא נפגע, אך שמשותיה של המכונית נותצו לגמרי, וכך גם פנסיה האחוריים. שוטרים שהיו במקום הדפו את המפגינים, והמכונית המשיכה בדרכה.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אונס ברוטאלי בחניון
צילום: מוטי קמחי
מומלצים