שתף קטע נבחר

שלושה שינויים לחידה שהתאפסה לה

סוף סוף ישנם פותרים והפרסים מתאפסים מחדש. שלושה שינויים, פרסים בצורת ספרים, ועיתונאי משועמם אחד שלא מבין מדוע כל שבוע אתם מתעניינים מחדש בחידה. שבת שלום

לאחר "בצורת" של תשובות נכונות הגיע הישועה ומהר מהצפוי. השינויים שגילו אלה מלצר מץ, אמיר ענבי, ואיתי וולקוביץ בחידה הקודמת היו שתי נקודות אדומות בנצרה של האקדח שלי, וכמובן שיבוש כפול של שם הסיגארים האהובים עלי. "ידיעות ספרים" מעניקים לכל אחד מהפותרים לא פחות משני ספרים! כל הכבוד לכם!.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

חלק מהגולשים שואלים שוב ושוב את אותן השאלות, אז אני שוב פעם מסביר כיצד עונים ומה אני מעולל בתמונה: את התשובות יש לשלוח דרך הממשק שלנו בלבד וכמובן בתנאים של התקנון. התגובות מתחת לתמונה חסומות למשך כמה שעות טובות אז ממש אין טעם לכתוב שם את התשובות כי גם אם הן יהיו נכונות לא אוכל לאשר אותן. בכל תמונה אני מבצע נכון לתקופה זו שלושה שינויים בלבד. שבוע לאחר מכן אני מעלה את התמונה המקורית כדי שתוכלו לראות בדיוק מה השתנה.

 

החידה השבוע מעניינת, כי יש מוצרים שסקרתי בכתבה על הדיבוריות - וניצלתי את ההזדמנות לתת להן להשתתף בחידה. כרגיל, פרסים יחולקו לפותרים בצורת ספרים ויאללה גשו לעניינים.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים