שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מסתמן: רמי קלינשטיין יעזוב את "The Voice"

  כחלק מההתרעננות של "The Voice" לקראת העונה החדשה, צפוי רמי קלינשטיין לעזוב את צוות שופטי התוכנית, אליו הצטרפו לאחרונה יובל בנאי ושלומי ברכה

  אחרי שנודע כי יובל בנאי ושלומי ברכה יצטרפו כשופטים בעונה החדשה של "The Voice", נותר היה לראות מי משופטי העונה האחרונה יפנה את מקומו. כעת מסתמן כי יהיה זה רמי קלינשטיין שיעזוב את התוכנית - כך נודע ל-ynet. ככל הנראה שלומי שבת, שרית חדד ואביב גפן ימשיכו לשבת על כס השיפוט.

   

  על אף שהעונה הראשונה של הריאליטי זכתה להצלחה ולנתוני צפיה מצויינים, בהפקת התוכנית החליטו לרענן את השורות ולשנות את צוות השופטים. כאמור, קלינשטיין ככל הנראה לא ימשיך לעונה החדשה. עם זאת, לאחרונה חתם קלינשטיין על חוזה ייצוג עם אבי גואטה, מנהלה האישי של שרית חדד, מה שעשוי לשנות את ההחלטה.

   

  בשלב זה נודע כי עם שני שופטים כבר סוכם עקרונית על עונה השניה, וכעת מתלבטים לגבי המשך דרכם של שניים מהשופטים הנוספים. בנאי וברכה ייחשבו כשופט אחד, ויישבו על כסא מסתובב משותף. לפי חוקי הפורמט מותר לשני שופטים לכהן כשופט אחד כל עוד ההחלטה היא משותפת. הראשונים לעשות זאת היו שופטי "The Voice" גרמניה.

   

  מרשת נמסר בתגובה: "בימים אלה החלה העבודה על העונה השניה של The Voice ישראל. לכן, עוד מוקדם מדי להתייחס לשמועות וספקולציות"

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אריאל ואן סטרטן
  רמי קלינשטיין. עם הפנים החוצה
  צילום: אריאל ואן סטרטן
  לאתר ההטבות
  מומלצים