שתף קטע נבחר

פ"ת: רימון הושלך לעבר בית רשמת הוצאה לפועל

במשטרה בודקים אם הרימון הושלך בשל תפקידה של הרשמת מירב אליהו מההוצאה לפועל בתל אביב, או שמדובר בטעות. לבית נגרם נזק. ברשות האכיפה והגבייה הצמידו לה מאבטח

רימון הושלך הערב (יום ג') לעבר בבית בשכונת נווה עוז בפתח תקווה, שבו מתגוררת מירב אליהו, רשמת ההוצאה לפועל בתל-אביב. איש לא נפגע, אך נגרם נזק. המשטרה פתחה בחקירה, ולאליהו הוצמד מאבטח. הרקע למעשה עדיין אינו ברור. חקירת האירוע הועברה ליחידה המרכזית של משטרת מחוז מרכז.

 

עוד בחדשות:

נתניהו: המעצמות מפחיתות את הדרישות מאיראן

פלסטינית: אל תגרשו אותי, ירצחו אותי בשטחים

החזר הוצאות רכב למילואימניקים: הכנסת תכריע

 

הלילה החריד פיצוץ עז את השכונה, הסמוכה לבית החולים בילינסון. מהר מאוד התברר כי מקור הפיצוץ הוא רימון רסס שהושלך לעבר בית פרטי. למקום הוזעקו כוחות משטרה ובבדיקה התברר כי מפיצוץ הרימון נגרם נזק לרכוש בבית, אך למרבה המזל איש לא נפגע. בהמשך התברר כי מדובר בבית שבו מתגוררת הרשמת אליהו.

 

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה וגבו עדויות במקום. מבדיקה ראשונית עולה כי קודם לפיצוץ הרימון לא היו איומים על הרשמת, במסגרת תפקידה. במשטרה אומרים כי עדיין לא ברור אם הרימון כוון לרשמת על רקע עבודתה או שמדובר בטעות בזיהוי.

 

לבית הוזעק חבלן משטרתי, והוא סגר את אזור הבית והחל לאסוף ממצאים בחצר הבית וחלקים מהרימון שהתפוצץ.

 במשטרה אומרים כי החקירה בתחילתה והיא נמשכת.

 

ההוצאה לפועל נפרדת מבית המשפט והיא יחידת סמך של משרד המשפטים שנקראת רשות האכיפה והגבייה. ברשות הצמידו מאבטח לאליהו ואמרו שהם ממתינים להערכת מצב מהמשטרה לגבי מידת סיכון לרשמים אחרים.

 

בעבר קיבלו רשמי הוצאה לפועל איומים לנוכח תפקידם, הכולל יישום פסקי דין והחלטות שיפוטיות. מתוקף זה הם מטילים הגבלות כגון צווי עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות על כרטיסי אשראי ועוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים