שתף קטע נבחר

חשד: הילד מכפר קאסם הותקף מינית ונרצח

על גופו של אנאס סרסור בן ה-10, שגופתו נמצאה במטע סמוך לביתו, התגלו סימני אלימות קשים והמשטרה חושדת כי נרצח. בני משפחתו טוענים: הוא נדרס על ידי רכב לניקוי כבישים

מתחזקת ההערכה כי הילד אנאס סרסור מכפר קאסם, שגופתו נמצאה הבוקר (ו') במטע זיתים ליד ביתו, נרצח. על גופתו של בן ה-10 נמצאו סימני אלימות קשים, והוא הועבר למכון לרפואה משפטית לצורך קביעת סיבת המוות. בין היתר, נבדקת האפשרות כי הוא הותקף מינית.

 

עוד בחדשות ynet:

 

המחזה שנגלה לעיני השוטרים בפיקודם של מפקד משטרת ראש העין סנ"צ פרץ רצון ומפקד מרחב שרון תנ''צ שמעון שומרוני היה קשה. אפילו המנוסים שבהם התקשו להתמודד עם סימני האלימות הקשים על גופו של סרסור. במשטרה מתחזקת ההערכה כי מדובר ברצח אלים וקשה של ילד חסר ישע, אבל במשפחה טוענים כי נדרס על ידי רכב ניקוי כבישים. למרות החשד כי נרצח, החקירה בכל הכיוונים נמשכת.

 

 

במשפחתו של סרסור עדיין מאמינים כי מדובר בתאונה, שלאחריה הופקר הילד. "אנחנו חושבים שנהג משאית לניקוי כבישים דרס אותו ליד הבית וגרר אותו כמה מטרים", אמרו. "הנהג ירד מהמשאית ובמקום להזעיק צוות הצלה ואמבולנס לקח את הילד וזרק אותו מתחת לעץ במטע הזיתים. לפי מה ששמענו מהמשטרה הילד לא מת במקום, וככל הנראה, על פי סימני הדם, הוא זחל לאורך שני מטרים ומת אחרי כמה שעות".

 

זירת האירוע. אלימות קשה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
זירת האירוע. אלימות קשה(צילום: עידו ארז)

 

קרוב משפחה של סרסור הביע צער עמוק על מותו ואמר כי מדובר בפשע בלתי נסלח.

 "זה נקרא רצח. צריך להעניש את האדם שאחראי למעשה החמור ולשלוח אותו למאסר עולם", אמר. "בחיים לא נסלח לו. היו יכולים להציל את הילד, אבל לצערי הנהג חסם לנו את כל האפשרויות להציל את חייו. אנו מחכים לתוצאות החקירה".

 

ראש עיריית כפר קאסם, עו"ד נאדר סרסור אמר ל-ynet: "כמה שעות לאחר המקרה הודיעה לי המשפחה שמדובר בדריסה. גם המשטרה אמרה כי אולי מדובר בדריסה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הילד סרסור. השוטרים הזדעזעו
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
לילה, אמו של הילד. הפקרה
צילום: עידו ארז
צילום: עידו ארז
המקום בו נמצאה הגופה. סימני דם
צילום: עידו ארז
מומלצים