שתף קטע נבחר

חשד: ירק על נשים שהתלבשו "לא צנוע" ונעצר

הוארך בשלושה ימים מעצרו של צעיר בן 22 מירושלים החשוד שתקף לפחות שתי נשים משום שלדעתו לא התלבשו בצניעות. משפחת החשוד: זו לא הדרת נשים, אלא סכסוך שכנים

צעיר בן 22 מירושלים נעצר בחשד לתקיפה ואיומים לאחר שירק על שתי צעירות שלטענתו לא היו לבושות באופן צנוע מספיק ותקף אותן. כך נודע ל-ynet. בית משפט השלום בירושלים האריך בצהריים (יום ב') את מעצרו בשלושה ימים.

 

עוד בחדשות:

ריבלין תומך בחוק ההסדרה: "נושא מצפוני מאוד"

ליברמן: לקצץ בקצבאות במקום להעלות מסים

האסון בהר הרצל: המהנדס הושעה ל-3 חודשים

 

המשטרה טענה כי הצעיר, חנניה רבינוביץ', תקף לפחות שתי נשים. אירוע אחד היה לפני חודש וחצי בשכונת בר אילן בבירה. גם האירוע השני היה לפני כמה שבועות. הוא הובא היום לדיון בבית משפט השלום בירושלים. נציג המשטרה טען כי אתמול הוגשו שתי תלונות, אך סירב לפרט.

 

"לא יורק על נשים ולא מכה אותן". החשוד בבית המשפט (צילום: אוריה תדמור) (צילום: אוריה תדמור)
"לא יורק על נשים ולא מכה אותן". החשוד בבית המשפט(צילום: אוריה תדמור)

 

עו"ד יאיר נהוראי, המייצג את החשוד, אמר מנגד כי למשטרה היה ידוע על התלונות כבר לפני כמה שבועות. אז התברר כי הוא הוזמן לחקירה ב-20 במאי, אך הגיע לתחנת המשטרה רק אתמול - ואז נעצר. הוא הביע פליאה על כך שהמשטרה טוענת כי הוא מסוכן, אף שהסתובב כמה ימים חופשי מאז זומן לחקירה. בסוף הדיון האריכה השופטת חגית מאק-קלמנוביץ' את מעצרו וקבעה שקיים חשש לשיבוש הליכי חקירה ולתיאום גרסאות עם אנשים נוספים.

 

במשפחתו של החשוד אמרו כי לא מדובר בהדרת נשים, אלא בסכסוך עם שכנים. בתום הדיון אמר ל-ynet דודו של החשוד, שרגא הירשמן: "מאוד מצער שכל הסיפור הזה קורה בתקופה שנושא הדרת נשים עדיין חוגג והמשטרה תופסת טרמפ. זהו סכסוך שכנים עלוב, שבמקרה אחר המשטרה לא הייתה מתייחסת אליו".

 

גם אמו של החשוד, רייזי רבינוביץ', אומרת שהדברים יצאו מכל פרופורציה: "בני לא ירק על השכנה, היא ירקה עליי וצועקת כל הזמן 'חבל שהנאצים לא הרגו אתכם'. הגשתי נגדה תלונה. אנחנו חיים בדו-קיום טוב. אותה שכנה רוצה נקמה ומשתמשת

 בהדרת נשים כדי להתנקם, זה מה שתופס היום". אשתו של רבינוביץ' הוסיפה: "אין מצב שבעלי הכה וירק על נשים. הוא לא מכה נשים, ולא יורק עליהן".

 

עו"ד נהוראי סיכם: "אפשר להצטער על כך שהמשטרה לא מוסרת לבית המשפט נתונים מדויקים, בעוד שהתלונה הייתה ידועה להם כבר לפני חודש וחצי, לא נעשה דבר. ואילו עתה, תחת מסווה של מסוכנות, ולאחר שהגיע מיוזמתו למשטרה, הוא מוצג לבית המשפט כעבריין מסוכן".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חשוד בתקיפת נשים. חנניה רבינוביץ'
צילום: אוריה תדמור
עו"ד יאיר נהוראי
צילום: אוריה תדמור
מומלצים