שתף קטע נבחר

אישום: חטפו, אנסו ושדדו שתי נשים ברמת ישי

קאסם פהד סעאידה ופיראס מוחמד סעאידה מהכפר מנשייה זבדה נאשמים כי חטפו שתי נשים, לאחר שהבריחו באיומים שני גברים שקיימו עמן יחסי מין. לאחר מכן תקפו, שדדו ואנסו אותן. אחת מהן נמלטה, רצה עירומה ביער והזעיקה עזרה

שני צעירים ממנשייה זבדה שבעמק יזרעאל הואשמו היום (ג') כי אנסו שתי נשים באזור רמת ישי, תקפו ושדדו אותן, לאחר שהבריחו שני גברים שקיימו עמן יחסי מין בתשלום. פרקליטות מחוז הצפון ביקשה מבית המשפט המחוזי בנצרת להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

אמא בפחד: סרטון של בן 14 מותקף בבית הספר

זוג צילם שוטרים עוצרים בכוח: "רק כי רבנו בבית"

פצוע אנוש בניסיון חיסול בלוד, עובר אורח נפגע

 

בכתב האישום נטען כי קאסם פהד סעאידה, בן 21, ופיראס מוחמד סעאידה, בן 18, הגיעו ב-20 במאי לאזור התעשייה ברמת ישי, אזור שבו גם מקומות בילוי רבים, במטרה לאתר נשים שיקיימו איתם יחסי מין. הם עשו את דרכם ליער הסמוך, שבו קיימו שני גברים ושתי נשים יחסי מין במכוניתו של אחד מהם.

 

לאחר שהשתיים עברו למושב האחורי של הרכב, שם לא ניתן לפתוח את הדלתות מתוכו, הגיעו שני הנאשמים למקום, ניצבו משני צדי המכונית כשאחד מהם אוחז באבן והאחר במקל. הם איימו בנשק הקר על שני הגברים שבמכונית, וקאסם אף אמר להם כי ברשותם אקדח. השניים ברחו מהמקום ושני הנאשמים נכנסו לרכב ונסעו משם עם שתי הנשים.

 

בכתב האישום שהגישה עו"ד עינת גוטסמן-סער מפרקליטות מחוז הצפון, מתואר כי השניים תקפו את הנשים בכוח, היכו אותן כשניסו לברוח וקאסם אנס אחת מהן במשך זמן ממושך. באותה עת אנס פיראס את חברתה, כשגם הוא נוקט אלימות פיזית. לבסוף הצליחה אחת מהן לברוח מהמקום, והיא רצה עירומה ביער עד שהצליחה לאתר מספר אנשים שסייעו לה והזעיקו את המשטרה. באותו זמן קאסם המשיך לאנוס את חברתה, ובסופו של דבר גם שדד ממנה תכשיטים. מחברתה שדד את כספה. שוטרים שהוזעקו לזירה איתרו את הנאנסת השנייה, לאחר שהצליחה גם היא לברוח מתוקפיה.

 

שני הנאשמים המשיכו בנסיעה במכונית שגנבו, ובסופו של דבר נטשו אותה בכפרם לאחר שהתנגשו במכל מים.

 

הם מואשמים בעבירה של חטיפה לשם ביצוע עבירות מין, שוד, חבלה במזיד ועוד. קאסם מואשם בשורה ארוכה של עבירות ובהן אונס ואונס בנסיבות מחמירות, מעשי סדום, תקיפה ושוד, וכן בעבירות של נהיגה ברכב ללא רישיון וביטוח. תלוי ועומד נגדו עונש מאסר על תנאי בשל עבירות פליליות שביצע בעבר. פיראס מואשם באונס ובאונס בנסיבות מחמירות, וכן עבירות תקיפה.

 

במקביל להגשת כתב האישום ביקשה התובעת להאריך את מעצרם של שני הנאשמים עד תום ההליכים. בבקשה מפורטות חלק מהראיות שבידי המשטרה, ובהן שיחת טלפון שניהל עם המשטרה אחד הגברים שברחו מהמקום. האיש זיהה את אחד הנאשמים ומסר את פרטיו. כמו כן זיהו שתי הנשים את אחד מתוקפיהן במסדר זיהוי. עוד נטען כי קאסם "קשר עצמו לאירוע", אף שלא הודה בעבירות המין, והפליל את פיראס. פיראס עצמו הודה במעשים ואף שחזר אותם, אם כי חזר בו בהמשך מהודאתו.

 

בבקשה צוין כי במהלך האירועים כיסה פיראס את פניו ולכן לא יכלו הקורבנות לזהות אותו. "כדי לממש את זממם, המשיבים לא בחלו בדבר. הם שדדו תחת איומים ונשק רכב כדי לחטוף באמצעותו את המתלוננות ולבצע בהן עבירות מין. בהמשך לכך ביצעו בקורבנותיהם עבירות מין קשות תוך הפעלת אלימות", נטען נגדם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פיראס סעאידה
צילום: אבישג שאר-ישוב
אזור התעשייה, רמת ישי
צילום: חסן שעלאן
קאסם סעאידה
צילום: אביהו שפירא
שחזור המעשה
צילום: אבישג שאר-ישוב
זירת האונס
צילום: חגי אהרון
מומלצים