שתף קטע נבחר

אשת אברך שגידל גראס: נאבקתי בסם בסיוע שפן

בביתם של בני זוג מאלעד התגלו מאות שתילי מריחואנה בחדר הילדים. תלמיד הישיבה הסביר: אני סובל מכאבים. אשתו סיפרה כי התנגדה למהלך ואף ניסתה להיאבק בו בהדברה ביולוגית

השפן הקטן באלעד: המשטרה עצרה אתמול (יום ד') בני זוג תושבי אלעד, לאחר שבחיפוש בביתם נמצאו יותר מ-200 שתילי מריחואנה וכן מאות גרמים של סם מוכן לשימוש. האשה טענה להגנתה כי ניסתה למנוע מבעלה לגדל את הצמחים ואף הביאה לשם כך שפן, שיאכל אותם, אך לשווא.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

מוסקבה: בלי מצעדי גאווה ב-100 השנים הקרובות

השבוע של משפחת זקן: שחרור מוקדם לאח

נוסע יקר, אל תפנה אל הדיילים. אנחנו לא נחמדים

 

הבעל, בחור ישיבה בן 37, ואשתו, בת 35, נעצרו בחשד לגידול וסחר בסמים. בלשי משטרת ראש העין שפשטו על דירת המשפחה איתרו בחדר הילדים 210 שתילי מריחואנה בעציצים. גם 400 גרם של הסם נמצאו במקום. במהלך החקירה סיפר החשוד כי הוא נחשב לחכם בתורה, אך כיוון שהוא סובל מכאבים הוא נוהג לעשן את הסם שמקל עליו. הוא אף ביקש אישור לשימוש בסם אך לא נענה. 

 

האשה הכחישה מכול וכול את המיוחס לה, וטענה כי היא מתנגדת לגידול סמים ולשימוש בהם. היא סיפרה על מלחמה שניהלה עם בעלה בנושא, ובמסגרתה הביאה הביתה שפן, כדי שיאכל את השתילים. הוא החל במלאכה ואף גרם לחלק מהם נזק. היא סיפרה כי לא פעם השליכה עציצים שבהם גידל בעלה את הסם, והנושא הוביל למריבות בין השניים. עם זאת, העדיפה שלא לדווח על כך למשטרה.

 

בעקבות מעצרם העבירו שירותי הרווחה בעיר את שלושת ילדי המשפחה לטיפול של קרוביהם, ואילו הבעל והאשה הובאו לבית משפט השלום בפתח תקווה ומעצרם הוארך בשלושה ימים.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בחדר הילדים (ארכיון)
צילום: shutterstock
שפן. התכוונה לארנבת?
צילום: לע"מ
מומלצים