שתף קטע נבחר

שוב: הרשת נגד ח"כ מיכאלי

הנהרות זורמים לים, עונות השנה מתחלפות, וחברי הכנסת מתבטאים באופן שמצליח לעצבן את אזרחי הרשת. גם הפעם הכוכבת היא ח"כ אנסטסיה מיכאלי, במקרה הזה לאחר שטענה כי הומואים מתאבדים בגיל 40

חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי שוב מספקת ממתקים מרירים לאומת הרשת. בדיון שנערך אתמול (ד') בוועידה לקידום מעמד האישה, אמרה מיכאלי "מסכנים ההומואים. בסוף הם מתאבדים בגיל 40".

 

  • המם הקודם: אנסטסיה מיכאלי שופכת מים על חבר הכנסת ראלב מג’אדלה

 

בנוסף, מיכאלה ביקרה גם את התוכן המשודר בטלוויזיה ואמרה, "לצערי, כשאני פותחת ערוץ 10 אני רואה תוכניות בידור שעוסקות כביכול בעד כמה זה נחמד להיות הומו. ומראיינים בשידור חוזר את אמא שלו, עד כמה היא מסכנה, סובלת, התגרשה מבעלה והבן שלה הומו. אני רוצה לשאול מה עבר הילד בגיל צעיר כשהיה בגיל שלוש ולמה הם התגרשו. אני בכלל חושבת שרוב ההומואים זה חבר'ה שעוברים חוויה מאוד קשה של הטרדות מיניות מגיל צעיר מאוד וזה הולך ומידרדר הלאה".

 

 

דבריה של מיכאלי בגנותם של הומוסקסואלים עוררו את זעמם של חברי כנסת, וגם את היצירתיות של האזרחים, שמיד ניצלו את האמירות ההזויות ליצירת מם חדש ברשת.

 

עוד ב-ynet מחשבים:

 

לירון תאני: "אז מה היה לנו עד כה? היא שונאת שחורים. ערבים. הומואים. זהו. אני חושב שהיא סימנה וי על הכל. עכשיו היא יכולה לעוף מהחיים הציבוריים. זה שהתואר ח"כ מופיע לפני שמה של אנסטסיה מיכאלי זה ביזיון לישראל."

 

שהר לוינשטיין:

סודנים לסרטן זה כמו:

(א) הומואים : איידס

(ב) הומואים : זיבה

(ג) הומואים : הרפס

(ד) הומואים : סרטן הערמונית

(מתוך הבחינה הפסיכומטרית, ספטמבר 2013)

 

ח"כ נינו אבסדזה: "חברת הכנסת מיכאלי במקור מסנט פטרבורג שם לאחרונה נחקק חוק אנטי ליברלי האוסר להביע הומוסקסואליות בפומבי לכן אולי ניתן להבין מאיפה עולות הדעות החשוכות והעתיקות של אותה מחוקקת. אותה חברת כנסת שמדברת על חינוך, בחצי שנה האחרונה מהווה דוגמא אישית מזעזעת להתנהגות של עובד ציבור ומתנהגת בחוסר סבלנות לזולת ובאי קבלת השונה. התנהגות הפוכה מרוב ההומוסקסואלים שאני מכירה ,במקרה כולם מעל גיל 40 ,מאושרים, משרתי מילואים הנושאים בנטל, שגם מייסדים משפחות מאושרות למופת ומחנכים את ילדיהם על סובלנות ואהבת האדם והשונה. דבריה הם ההוכחה לחשיבות המשך קיומו של מצעד הגאווה .וביחס לערוץ 10 אני מזמינה את ח״כ מיכאלי לצפות בתוכנית שבטוח לא תרגיז אותה - "היפה והחנון״.

 

אסי עזר: "כל הומו או לסבית שיסבירו לי שנה הבאה שלא צריך יותר את מצעד הגאווה ושאין טעם לצעוד: אני מאחל לכם להתעורר מחר בבוקר כשלצידכם אנסטסיה בלנג׳ריי."

 

רענן שקד: "מצטער, בני בגין, תחרות "האידיוט היומי" הסתיימה להיום, המנצחת היא אנסטסיה. נסה שוב מחר".

 

עידן בנישו:

 

עמיר שיבי:

 

עומר קינמון:

 

 

 

קונסנטין לאורי משתף תמונה מ-10gag:

The Selfish Meme:

 

שוב שיבי:

 

 

 

דור צח:

 

רונית צח משתפת סטטוס שנשלח לח"כ ומוסיפיה כי "פשיזם הולך נהדר עם הומופוביה":

 

 

חגי גילר משווה את מיכאלי לאיש הטרולולו. אשת טרללה?

 

סבאח ברוור:

:

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים