שתף קטע נבחר

אישום: הסמנכ"ל גרם לאחים לקיים יחסים

כתב אישום חמור ביותר הוגש הבוקר נגד סמנכ"ל היי-טק בן 41 שניצל עשרות ואולי מאות ילדים, שאותם שכנע לבצע בעצמם מעשי אונס ומעשי סדום. בין היתר מתואר כיצד גרם לילד בן 13 לבצע מעשה סדום ומעשים מגונים באחותו בת ה-11

הזוועה בהתגלמותה: סמנכ"ל חברת היי-טק בן 41 ניצל עשרות ואולי מאות ילדות וילדים, ובכתב אישום מזעזע שהוגש נגדו הבוקר (יום א') מתואר בין השאר כיצד שכנע ילד בן 13 לבצע מעשה סדום ומעשים מגונים באחותו בת 11. כתב האישום החמור, שהגישה פרקליטות מחוז מרכז, מתפרס על 44 עמודים. 33 עדויות של נערים ונערות כבר כלולות בכתב האישום. הפרקליטות מציינת שיש ראיות לכאורה לעוד מאות מעשים.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

הותקף בשנית: חזיז הושלך לפאב אריתריאי בת"א  

ריקוד אחרון ופרידה: דרום סודנים לפני גירוש

 

הנאשם כינה את עצמו שירי, גלי, אלונה ונטלי וגם הציג עצמו כנער בשם תומר והצליח להפיל ברשת ילדות ונערות צעירות שביצעו בעצמן מעשי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים במצלמה בסקייפ, מסנג'ר, ICQ ו"אובו". לאחר שהנערות אישרו את החברות בתוכנות המסרים, החל לנצל אותן מינית תוך ניצול גילן הצעיר, סקרנותן ותמימותן. לנאשם הייתה תבנית התנהגות חוזרת: הוא הציג עצמו כנערה בעלת ניסיון מיני. תוך כדי שיחה ביניהן הצליח לשכנע אותן שהוא אכן בגילן, וכך גרם להן להאמין ולבצע בעצמן את המעשים המיניים.  

 

הנערות נהגו לשלוח לו לבקשתו תמונות שלהן, ולאחר מכן שוחח איתן על התפתחות גופנית ומינית "וכבעלת ניסיון" הציע ללמד אותן נושאים אלו. בין היתר שכנע אותן להתפשט מול המצלמה, ולהראות לו את גופן. הוא הדריך אותן כיצד לגעת בעצמן ואיך להגיע לסיפוק מיני. כמו כן שלח תמונות וסרטים פורנוגרפיים, לעיתים גם כאלה בעלי תמונות של קטינים, ועודד אותן לצפות בתמונות ובסרטים אלו. באחד המקרים אף גרם לשני אחים לבצע מעשים מיניים בהדרכתו.

 

"עודד את הנערות לצפות בסרטים פורנוגרפיים". הנאשם בבית המשפט, היום (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
"עודד את הנערות לצפות בסרטים פורנוגרפיים". הנאשם בבית המשפט, היום(צילום: מוטי קמחי)

  

כתב האישום מגולל תקיפה נוספת שבה היו מעורבים אחים. במקרה המדובר הציג עצמו הנאשם כנערה בת 19 ושוחח בצ'ט עם ילדה בת 10. במהלך השיחות ביצע הנאשם בילדה מעשים של הטרדה מינית ומעשים מגונים, בכך ששאל אותה שאלות חוזרות ונשנות שמתייחסות למיניותה. במהלך השיחות, הציע הנאשם לילדה לצרף את אחיה כדי שהוא ייגע באיבר מינה או שהיא תיגע באיבר מינו.

 

משסירב האח לשתף פעולה, אמר הנאשם לילדה ש"זו בעיה שלו" והחמיא לה שהיא בוגרת ו"זורמת". בהמשך ביקש הנאשם מהילדה להתפשט מול המצלמה. הילדה נעתרה לבקשתו של הנאשם ואז הנאשם שאל אותה בנוגע לדודיה: "אף אחד מהם לא זורם?"

 

"הציג עצמו כמפעיל תיאטרון בובות" 

מעשיו נחשפו הודות לערנותו של אביה של אחת הילדות שבדק את מחשבה האישי ומצא את הצ'ט עם התכנים המיניים שאינם תואמים לגילה. רוב הילדות נקלעו למצב נפשי קשה

 כאשר גילו את זהותו האמיתית, עד כדי כך שלא הצליחו למסור את גרסתן בחקירה.

  

הסמנכ"ל, כך לפי כתב האישום, ביצע עבירות אלו בביתו, במשרדו, בשעות העבודה ומחוץ להן והכול תוך שקרים לכל סביבתו הקרובה, אשתו, ילדיו, עובדיו ומעסיקיו שלא העלו על דעתם את מה שמתבצע בחדר הסמוך. עו"ד מיכל מזור-קולר מפרקליטות מחוז מרכז ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. לדבריה, שחרורו יעביר מסר קשה לנפגעות אחרות ולשכמותן ועלול להוביל לפגיעה נפשית נוספת בהן. 

 

עוד צוין בבקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים הפליליים נגדו כי "מסוכנות המשיב נלמדת מנסיבות המקרה ואופן ביצוע העבירות, מהן ניתן לראות עד כמה מדובר במי שהוא מתוחכם ומניפולטיבי, שיודע כיצד לשכנע את קורבנותיו הצעירות והתמימות בדבריו השקריים, ומשתמש ומחליף בין זהויותיו הבדויות כמפעיל תיאטרון בובות מיומן והכול כדי לגרום לקטינות להאמין בו ולבצע את המעשים המיניים לסיפוק צרכיו".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תבנית התנהגות חוזרת. הנאשם
צילום: עידו ארז
בקשה למעצר עד תום ההליכים. התובעת עו"ד מיכל מזור-קולר
צילום: מוטי קמחי
מומלצים