שתף קטע נבחר

הושעה עובד בורגראנץ' שאמר "שימותו ההומואים"

הומפוביה בבורגראנץ': לקוחה סעדה בסניף בדיזנגוף סנטר ולטענתה שמעה עובד משתלח באוכלוסייה הגאה. כשגערה בו - קילל אותה. כשהפנתה את תשומת לבו של מנהל הסניף, ענה לה: "מותר לו לומר את דעתו". בורגראנץ': "מגנים בחריפות"

לקוחה של רשת בורגראנץ' פרסמה בפייסבוק שלה פוסט כועס. היא מבקשת להחרים את הרשת, לאחר שלטענתה היתה עדה לאמירות הומופוביות נוטפות שנאה של אחד מעובדי הרשת.

 

 

הלקוחה סעדה בסניף בורגראנץ' בדיזנגוף סנטר כששמעה עובד שמשתלח באוכלוסיה הגאה. היא ביקשה להפנות את תשומת לבו של מנהל הסניף לכך, אך זה ענה לה: "מותר לו לומר את דעתו".

 

 (צילום: דנה קופל) (צילום: דנה קופל)
(צילום: דנה קופל)

 

"בהמשך להתבטאות המזעזעת של מיכאלי (אנסטסיה מיכאלי - מ.ק) היום עברתי עכשיו אירוע שפשוט זעזע אותי קשות. בעודי אוכלת בבורגראנץ' בדיזנגוף סנטר", כתבה בפייסבוק, "עברו ליד הסניף שני הומואים. אחד העובדים שעמד מאוחרי הדלפק אמר לחבר שלו 'הלוואי שימותו כל ההומואים האלה'.

 

"אמרתי לו סליחה אבל אתה לא יכול לדבר ככה כשאתה מאחורי דלפק ומייצג רשת שלמה (שלא לדבר על זה שאסור לדבר ככה בכלל) מאותו רגע התחיל רצף של קללות ו'מי אלה כל הקוקסינלים האלה', ו'מי את שתגידי לי מה להגיד' ואתם יכולים לדמיין את השאר.

 

"חיכיתי לבוס ואחרי שהוא הגיע הוא אמר שזה לא דעתו אבל מותר לו להגיד את זה כל עוד הוא לא אמר את זה ללקוח מסויים. כשאמרתי לו שאם העובד הזה ישאר, הקהילה לא תבוא לאכול שם יותר, הוא אמר לי 'את לא תגידי לי איך לנהל את הסניף הזה'.

 

"תוך כדי העובד עוד ממשיך להגיד לי 'את לא לסבית אז מה אכפת לך' ועוד פנינים. מי אצלנו יכול לכתוב מכתב רשמי לרשת? מי רוצה להצטרף אלי החרמה? בבקשה תעזרו לי להפיץ את זה לכמה שיותר אנשים. אצלי הם גמרו!".

 

העובד זומן לשימוע מיידי 

הלקוחה פרסמה את הפוסט הזה בפייסבוק של בורגראנץ' עצמה ביום חמישי (14.6), ומאז זכתה לעשרות לייקים.

 

מרשת בורגראנץ' נמסר בתגובה, בפוסט דומה שגם הוצב בפייסבוק בתגובה למדיני, כי "רשת בורגראנץ' רואה בחומרה את האירוע והעובדים המעורבים זומנו לשימוע מיידי בהנהלת החברה לבירור הנושא. האירוע כרגע נמצא בתחקיר והעובדים לא ישובצו במשמרות עד לסיומו.

 

"רשת בורגראנץ', בעליה ומנהליה מגנים בחריפות כל אקט של גזענות והנהלת הרשת לא תאפשר לתופעה שכזו להתקיים בין כותליה. רשת בורגראנץ' מצרה אם מי מלקוחותיה נפגע ומבטיחה להמשיך ולעשות כל שביכולתה כדי שמקרה כזה לא ישנה". 

 

המתלוננת מסרה ל-ynet: "הוא שונא הומואים ועכשיו בגלל ההומואים יפטרוהו. לכן אני מעדיפה שבמקום שיפטרו את העובד ואת מנהל המשמרת, שיתירו לנו לעשות פעילות של חושן (מרכז החינוך של הקהילה ההומו-לסבית - מ.ק) בסניף".

 

המידע הראשוני התקבל באמצעות האימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
בורגראנץ'. נשארה עם טעם רע בפה
מומלצים