שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אנסטסיה מיכאלי לחקיין של פרס: 'אשקול להתנצל'

  חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי היתה בטוחה שהיא מדברת עם הנשיא שמעון פרס, אבל זו היתה רק מתיחה מטעם התוכנית "צינור לילה". "הנשיא" ביקש ממנה להתנצל בפני הקהילה הגאה ולא תאמינו מה היא ביקשה בתמורה. האזינו לקטע

  רבים חשבו שחברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי הדגימה בורות ופרימיטיביות כשכינתה את חברי קהילת ההומואים והלסביות "מסכנים" ו"סוטים", אבל כעת מתברר שהיא גם נוחה מאוד לעבודה בעיניים. במהלך מתיחה טלפונית שערך איתה החקיין הוותיק יוסי וידר (ושתשודר הלילה בחצות בתוכנית "צינור לילה"), מיכאלי היתה משוכנעת שהיא מדברת עם הנשיא שמעון פרס שהתקשר על מנת לשכנע אותה לחזור בה מדבריה על הקהילה הגאה.  

  למרבה הבידור, חברת הכנסת מיכאלי היתה מוכנה לשקול את הנושא ולו רק אם הנשיא יסכים להגשים עבורה משאלה אחת מיוחדת. "הנשיא המכובד שמעון פרס" גמגמה מיכאלי בצד השני של הקו, "אני מאוד מכבדת את הטלפון שלך ורציתי לשוחח איתך על עוד נושא, אני אשקול את הנושא של התנצלות, אבל אני שמעתי שמגיע אלינו עוד מעט לביקור רשמי פוטין, נשיא רוסיה, והאמת שזה החלום שלי לפגוש אותו. אני לא יודעת אם זה בכלל אפשרי".

   

  "הנשיא" השיב: "אפשרי אפשרי, אני כבר אומר לך שאפשרי, ראשית בשביל שהמעמד יכבד את זה, בואי תצאי בהצהרה של התנצלות לקהילה זה רק יתרום לעתידך ואנחנו נדבר גם על עניין פוטין בעתיד". חברת הכנסת מיכאלי סיכמה את השיחה באומרה: "בסדר גמור, טוב, אני אשקול את זה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנסטסיה מיכאלי. אכלה אותה
  צילום: יניב שחם
  לאתר ההטבות
  מומלצים