שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  נתניה: איבד חלק מהאקדח בזירת ניסיון החיסול

  במהלך מנוסה מזירת ניסיון חיסול של שני אחים בנתניה נפלה ככל הנראה מחסניתו של המתנקש. הוארך מעצרם של החשודים, המקורבים על פי החשד לארגונו של ריקו שירזי

  "מתנה". כך מגדירים חוקרי היאחב"ל את הממצא שהתגלה בזירת ניסיון רצח בנתניה, בלילה שבין יום שני לשלישי, ועשוי לקשור בין העצורים בפרשה לבין החשדות נגדם. גורמים המקורבים לחקירה העריכו כי מדובר במחסנית הנשק שבו נעשה שימוש, שככל הנראה נפלה ליורה במהלך מנוסתו. מעצרם של החשודים הוארך היום (ד') ביממה.

   

  עוד בחדשות ynet:

  מחדל 'עמק 9': דני, אורי ואלעד הצילו חיים ונספו

   

  באירוע נעשה ניסיון חיסול של שני אחים מנתניה, המקורבים על פי החשד לארגונו של ריקו שירזי. השניים נורו בגינה ציבורית בעיר ואחד מהם נפגע קשה בפלג גופו העליון. הם הצליחו להגיע לבית החולים לניאדו בעיר, ושם אושפז אחד מהם בטיפול נמרץ. כוחות גדולים של משטרת נתניה הוקפצו לאזור האירוע ועצרו ארבעה חשודים: רותם כהן, חיים מסיקה, מאיר קדוש ושלום מקונן. החקירה הועברה לאנשי היאחב"ל ושלשום הוארך מעצרם עד היום.

   

  החשודים הובאו היום שוב להארכת מעצר, ונקבע כי ישהו במעצר יום נוסף. המשטרה ציינה בבית המשפט כי חלק מאקדחו של המתנקש נמצא בידיהם, ונשלח למעבדה הארצית לזיהוי פלילי של המשטרה במטרה להפיק טביעת אצבע או DNA שיקשרו את אחד החשודים לאירוע.

   

  עו"ד יניב פרץ, פרקליטם של שניים מהחשודים, הכחיש את החשדות נגדם. לדבריו הם נעצרו רק בגלל העובדה שהיו באזור בזמן הלא נכון. "למרשיי אין כל קשר לאירוע הירי", אמר פרץ. "אם המשטרה באמת חושבת שהם ביצעו את הירי למה היא לא ביצעה בדיקה מתחייבת של בגדיהם של החשודים כדי לראות אם יש עליהם סימני ירי?"

    

  שני האחים, שנעצרו בעבר על ידי חוקרי היאחב"ל בחשד שהיו מעורבים באירועי ירי, מסרבים לשתף פעולה וטוענים כי לא ידוע להם מי ירה לעברם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מחפשים טביעת אצבע
  צילום: באדיבות המשטרה
  עו"ד פרץ. מכחיש
  מומלצים