שתף קטע נבחר

הבהלה לסלולר: כאלפיים נרשמו ל-012 מובייל

המסלולים של המותג המוזל של חברת 012 סמייל מקבוצת פרטנר יושקו רק ביום א', אבל כבר למעלה מאלפיים מתעניינים נרשמו באתר האינטרנט, שעלה לרשת רק היום. לא כולם יצטרפו לחברה, אבל זה אומר ששוק הסלולר עדיין רותח

האביב הסלולרי גולש גם לקיץ ועם ישראל עדיין נוהר אחר הצעות סלולריות מוזלות: מאז שנודע אתמול (ג') שפרטנר משיקה מותג מוזל "012 מובייל" (012mobile) באמצעות חברת הבת שלה 012 סמייל, נרשמו למעלה מאלפיים מתעניינים באתר המותג החדש, למרות שיחל לפעול רק ביום א' (24 ביוני). האתר עלה לרשת לפני פחות מ-24 שעות.

 

 

ההתעניינות במותג מרשימה גם לנוכח העובדה שחברות הסלולר החדשות כבר משכו אליהן לא מעט מתניידים וגם מפני שבחיפוש גוגל אחר הביטוי "012 מובייל" האתר לא מופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, וצריך לחפשו תחת 012mobile. באתר, החברה מזמינה את המתעניינים להשאיר פרטי קשר (שם, שם משפחה, מספר טלפון נייד וכתובת מייל) כדי לקבל הודעת SMS כשיושק השירות.

 

הנרשמים יהיו הראשונים בתור

כשיושק, האתר של המותג יהיה פשוט מאוד וקל להתמצאות, דומה למדי לאתרים שמפעילות HOT מובייל וגולן טלקום לרכישת סים, אם כי ידידותי יותר וכולל אפשרות לשוחח עם נציג צ'אט לאורך כל הליך הרישום. 012 כבר גייסה 40 נציגי צ'אט ומתכוונת לשלוח כרטיס סים למזמינים ב-49 שקל, שיגיע תוך יום עסקים. הנרשמים הראשונים - יזכו גם להיות הראשונים שיוכלו להצטרף למסלולים כשיושקו. ימים יגידו אם האתר בנוי לקלוט מספר גדול של לקוחות פוטנציאלים, או שמא יקרוס כפי שקרה לאתר גולן טלקום.

 

012 מובייל תציע שני מסלולים, האחד ב-88 שקל לחודש שכולל דקות והודעות SMS ללא הגבלה וחבילת גלישה בנפח 1 ג'יגה, שכדי להגדילה יש להוסיף תשלום ומסלול ב-98 שקל לחודש שכולל גם שיחות ליעדים ב-41 מדינות בעולם.

 

המחירים הללו זולים בשקל משני המסלולים הדומים של HOT מובייל וב-11 שקלים מהמסלול "ללא הגבלה" של גולן טלקום.יחד עם זאת, גולן טלקום ו-HOT מובייל מציעות 3 ג'יגה גלישה לעומת 1 ג'יגה שמציעים ב-012 סמייל.

 

את חברות הסלולר הוותיקות, היוזמה של פרטנר תפסה ללא תגובה הולמת. פלאפון וסלקום תכננו בעבר להשיק מותגים מוזלים אך בינתיים זנחו את הרעיון. החברות מציעות מסלולים ללא הגבלה, אך במחירים של 149-120 שקל לחודש אינן יכולות להתחרות בפרטנר ובחברות החדשות.

 

בחברות הסלולר החדשות לעומת חוששים שבפרטנר יצאו עם מסלולים במטרה "לחנוק" אותן ולמשוך לקוחות בחזרה לחברה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
012 מובייל. 98-88 שקל ללא הגבלה
מומלצים