שתף קטע נבחר

שרון: "לא נקבל מש"ס תכתיבים"

אריאל שרון סייר בצפון אצל "הזקנה בבית החולים בנהריה", כדי להזכיר את הבטחות ברק והבטיח בעצמו: "הליכוד יחזור להניף את הדגל החברתי"

אריאל שרון יצא היום (יום ה') לסיור בחירות בצפון הארץ בנהריה, זרעית, כרמיאל וקרית שמונה.
שרון פתח את הסיור בבית החולים בנהריה, שהפך לסמל בזכות הזקנה במסדרון אותה ברק העלה כסמל במערכת הבחירות הקודמת. שרון אמר בבית החולים, כי הליכוד יחזור להניף את הדגל החברתי אותו זנח בשנים האחרונות.
לפעילי הליכוד בנהריה אמר שרון כי "יכבד כל הסכם שייחתם עד הבחירות". בתשובה לשאלה האם יכבד שרון את "הסכם אוסלו" אמר שרון כי "ערפאת רוקן את הסכם אוסלו מכל תוכן. ממשלה בראשותי תמצא בסיס חדש לתהליך המדיני ביננו לבין הפלסטינים המבוסס על ביטחון והדדיות".
משם נסע שרון למוצב צה"ל בזרעית על גבול לבנון. שרון סירב להתייחס לשאלות שעסקו במלחמת שלום הגליל ואמר כי אם ייבחר לא יתפתח סכסוך אזורי כולל, כפי שמאיים מטה ברק.
בזרעית נפגש שרון עם ראש עיריית מעלות, שלמה בוחבוט. בוחבוט, איש מפלגת העבודה, הביע את אכזבתו מברק ואמר כי ברק נכשל במשימתו. בוחבוט קרא לברק לפנות את הכיסא לטובת שמעון פרס, כדי שזה יתמודד על ראשות הממשלה מטעם "העבודה".

"לא נקבל תכתיבים מש"ס"

שרון התקבל בהתלהבות רבה בכנס עולים שהתקיים בכרמיאל. שרון לא התייחס בדבריו לנושאי דת ומדינה והתרת נישואים אזרחיים. לעולים אמר כי "ש"ס היא השותפה שלנו, אבל אני רוצה שתדעו שאני לא נותן הבטחות בשום תחום לש"ס. לא קיבלתי שום תכתיב ולא אקבל שום תכתיב מאף אחד וגם לא מש"ס". שרון הדגיש כי "ש"ס מפלגה גדולה של 17 מנדטים אבל לא יתקבלו החלטות ללא הסכמה ובכפייה". הוא חזר על הבטחתו על פיה בממשלה שיקים תהיה נציגות לשתי מפלגות העולים, "ישראל בעלייה" ו"ישראל ביתנו". בתשובה לשאלה האם נתן שרנסקי ואביגדור ליברמן ישמשו כשרים, אמר שרון, "אני לא מתערב בעניינים פנימיים של המפלגות, אבל אני חושב שאני יודע את מי המפלגות יבחרו לתפקידי שרים".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רויטרס
שרון בכרמיאל
צילום רויטרס
מומלצים