שתף קטע נבחר

החידה השבועית: זהו שלושה שינויים בתמונה

את החידה השבועית שלו מקדיש מישל דור לשלושה אנשים דו-גלגליים ברמת גן. הם הקדישו דקות ארוכות לסדר את מוצריהם, והוא אירגן בהם שלושה שינויים מוזרים. זהו וזכו בפרסים

החידה בשבוע שעבר הסעירה אתכם, כי כנראה סכינים עושים לכם את זה. אגב, סכין הוא זכר או נקבה? אומרים סכין חדה או סכין חד? נו נו?

 

חידת הסכינים כללה שלושה שינויים:

1. המלך התחתון איבד את שפמו.

2. הסכין הקשה ביותר קיבל את השם Flexible.

3. ציר מספרי החיתוך שובשו.

 

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

הזוכים המאושרים בספרים מבית "ידיעות ספרים" הם:

עומר צפריר מכרמיאל שדמה; 

משה יחזקאלי מנהריה;

לאוניד קבאש מנהריה (שכן של משה?).

 

האמת היא שזו לא פעם ראשונה שיש לנו שני זוכים מאותה העיר ואני שמח לראות את התשובות המגיעות מכל רחבי הארץ. אני מזכיר לכולכם כי החידה הזו היא במה לכל איש ולכל מוצר, כאשר התנאים הם תעודת משלוח מלאה וחובת איסוף של המוצרים לאחר הצילום.

 

החידה השבועית

החידה השבוע מוקדשת לשלושה אנשים מאוד יוצאי דופן בשוק הדו גלגלי: משה שחם, ערן שקד ויוסי סייג – שלוש הנפשות הפועלות בבית העסק "כלבוטקס" שראוי שכל מי שעוסק בתחום ילמד ממנו דבר או שניים בכל הקשור לשרות וליושר אישי.

 

ערן עזר לי לסדר את המוצרים השונים מתחת לעדשה כאשר משה לא מצא נפשו מרוב אושר על החשיפה ויוסי, ובכן יוסי כרגיל היה עסוק בקרביים של אופנוע. הסיבה שאני כה מפרגן לשלישייה הזו היא שהם למרבה הצער "עוף נדיר" ודוגמא לבעלי עסק ועובדיהם שנותנים לצרכן תחושה של סיפוק ושלוות נפש גם באיכות וגם בשירות, ההיפך הגמור מרוב המקומות. משה ערן ויוסי – אני גאה להיות לקוח וחבר ומקווה שיום אחד לא תהיו כה יוצאי דופן בשוק המקומי.

 

לכם, גולשים יקרים, אני מזכיר שיש בחידה שלושה שינויים, די קלים למען האמת ואת התשובות יש לשלוח דרך הממשק המיוחד שלנו שם צוות מוחות בודק מי ענה נכונה על שלושת השינויים ועשה זאת הכי מהר שיש. מסיבה זו אני מבקש לא לשלוח תשובות של פיתרון אחד בלבד, מהסיבה שזה יוצר מעט חום במחשב העל שלנו המקורר בקרח יבש וההוצאה הזו מקוזזת מהמשכורת שלי. אז רק תשובות ממוקדות ומלאות בבקשה.

 

לכם בדרום - מחזיק ידיים ומזכיר לכם שהבת שלי יושבת על הגבול ומביטה טוב טוב מי בא להרע לכם - ירדן אבא גאה בך! חיבוק ענק. מישל.

 

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים