שתף קטע נבחר

ילדה בת 12 טבעה למוות בחוף בתל-אביב

הילדה נכנסה עם חברות למים ליד חוף ירושלים בחוף בלתי מוכרז והחלה להיסחף. השיטור הימי חילץ אותה, אך כעבור כמה שעות נקבע מותה בבית החולים. בחוף בנהריה טבע למוות בן 83

טרגדיה בחוף הים: ילדה בת 12 טבעה הלילה (שבת) למוות בחוף ירושלים בתל אביב. צוות טיפול נמרץ של מד"א טיפל בה, וביצע בה פעולות החייאה. היא הועברה לבית החולים איכילוב בעיר, שם נאלצו הרופאים לקבוע מותה לאחר כמה שעות.

 

מחקירה ראשונית עולה כי הילדה - תושבת מזרח ירושלים - נכנסה למים, כנראה עם עוד כמה מחברותיה ונסחפה בזרם. חברותיה הצליחו לצאת בכוחות עצמן מהים, ואילו היא נסחפה.

 

מכת טביעות - הדיווחים האחרונים:

 

חוף ירושלים בתל אביב, הלילה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
חוף ירושלים בתל אביב, הלילה(צילום: מוטי קמחי)

 

למקום הוזעקו כוחות השיטור הימי של תל אביב, והגיעו לאזור החוף שליד בית האצ"ל, שם אין מצילים בכלל והחוף אינו מוכרז. אנשי השיטור הימי האירו את החשיכה בזיקוקים, וכעבור זמן קצר איתרו את הילדה כשהיא צפה על פני המים במרחק כמה עשרות מטרים מהחוף. הילדה ששהתה מתחת למים זמן מה הייתה ללא הכרה, וצוות טיפול נמרץ המתין לה בקו החוף. במשך שעות ניסו הרופאים להציל את חייה, אך הבוקר נקבע מותה.

 

מקרה טביעה נוסף אירע בצפון. הבוקר נמשתה מהמים בחוף גלי גליל בנהריה גופתו של גרגורי לבובסקי, בן 83, שנעדר מאז אתמול אחר הצהריים. צוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו.

 

אתמול טבעה למוות אשה בת 58 מחיפה ומתה בחוף הכרמל, סמוך למלון לאונרדו בעיר.

 רוחצים בחוף הבחינו בה מוטלת על קו המים. הם מיהרו להזעיק עזרה ולמקום הגיע צוות טיפול נמרץ של מד"א, שביצע בה פעולות החייאה, אך בהמשך רופא קבע את מותה.

 

לפני שבוע טבעו למוות בחוף המצודה באשדוד יבגני בסקביץ', חייל בן 19, וולרי סטרוטינסקי, נערה בת 15. השניים נכנסו למים עם חבריהם, אך בניגוד לחבריהם נסחפו ולא הצליחו לחזור לחוף.  אביו של יבגני העריך בכאב: "אני בטוח שאם לא היה שם אלכוהול זה לא היה קורה. הם נכנסו למים בלי שיקול דעת".

 

בהכנת הידיעה השתתף מאור בוכניק


פורסם לראשונה 07/07/2012 02:10

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: אנשיל בעק
מומלצים