שתף קטע נבחר

דיירים באשדוד טוענים: החניה בבניין נעלמה

דיירי בניין באשדוד הגישו תביעה נגד חברת הבנייה אוניל, שבבעלות אליעזר פישמן, בטענה שהחברה מכרה את החניות שלהם לקבלן מקומי. אוניל: "הטענות מחוסרות כל בסיס"

19 דיירי בניין ברחוב העצמאות 50 באשדוד הופתעו לגלות בחודש מאי, כי החניות המשמשות אותם זה למעלה מ-10 שנים נמכרו לגורם שלישי - קבלן מאשדוד המקים במקום חניון תת-קרקעי פרטי.

 

כתבות נוספות על חניה בערוץ הנדל"ן :

 

הדיירים טענו כי החניות הובטחו להם בחוזה על ידי חברת אוניל שבשליטת אליעזר פישמן. בעקבות זאת הגישו תביעה בהיקף של 1.8 מיליון שקל לבית משפט השלום בתל-אביב.

 

לדברי הדיירים, 16 שנה לאחר שרכשו את הדירות מחברת אוניל, ובניגוד להבטחה כי החניות יירשמו על שמם בתוך שנתיים, הדבר לא בוצע עד היום. יתר על כן, טרקטורים ודחפורים של הקבלן קלוד נחמיאס הפתיעו אותם כשהחלו לחפור בחניון הבניין המשותף.

 

מלבד שתי החברות, תבעו הדיירים גם את ראש העיר, יחיאל לסרי, המכהן גם כראש הוועדה המקומית; את העירייה; ואת מהנדס העירייה, בטענה שהתרשלו בתפקידם והעניקו לנחמיאס היתר בנייה לא חוקי מבלי לבדוק את זכותם בקרקע. התביעה הוגשה באמצעות עו''ד יאיר מסלם ממשרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, צדרבוים.

 

מגרש החניה של הבניין באשדוד ()
מגרש החניה של הבניין באשדוד

 

מעיריית אשדוד נמסר בתגובה: "חברת קלוד נחמיאס ביקשה וקיבלה היתר בנייה להקמת חניון תת-קרקעי. היתר הבנייה ניתן כדין, ולעניות דעתנו התביעה נגד הוועדה, יו"ר הוועדה ומהנדס העיר היא מופרכת".

 

מחברת אוניל נמסר בתגובה: "החברה קיבלה את התביעה ותגיב עליה בבית המשפט. מובהר כבר עתה כי הטענות המופנות נגד אוניל מחוסרות כל בסיס עובדתי או משפטי, אולם דברים אלו יתבררו עד תום בבית המשפט ולא בתקשורת".

 

מקבוצת קלוד נחמיאס נמסר בתגובה: "החברה לא מנהלת דיון בתביעה בתקשורת ונגיב עליה בבית המשפט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הבניין באשדוד. לאן נעלמה החניה?
מומלצים