שתף קטע נבחר

בהפועל חולון אישרו: מורן רוט למכבי ת"א

יממה לאחר ההודעה מצד הצהובים, גם הסגולים יישרו קו: "בשבועות האחרונים נעשו נסיונות לברר האם רוט מתעתד לממש את סעיף היציאה, נאלצנו להמתין בסבלנות, אך אין לנו טענות. אנו מצרים על עזיבתו ומודים לו על תרומתו"

יש אישור. בהפועל חולון יישרו הערב (א') קו, והודיעו גם הם על מעברו הצפוי של מורן רוט למכבי ת"א, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט, הקבוצה הודיעה כי קיבלה היום מהשחקן הודעה על החלטתו לממש את סעיף היציאה מהחוזה שלו לטובת מעבר למכבי ת"א.

 

 

כאמור, לרוט סעיף יציאה מהחוזה אשר נחתם בשנה שעברה, עם הגעתם של פיני גרשון ודן שמיר להפועל חולון, מהקבוצה נמסר: "בעת חתימת החוזה התנה רוט את חתימתו בין היתר בתנאים הבאים: סעיף יציאה למכבי ת"א ולאירופה (תמורת פיצוי מוסכם מראש שיעביר לקבוצה). בנוסף, סעיף המאפשר לו להשתחרר מיידית מהחוזה במקרה שהצוות המקצועי בראשות גרשון ושמיר לא יישארו בקבוצה. כדי להגיע להבשלת העסקה, הסכימה הקבוצה לתנאים וכך הפך השחקן לחלק מרכזי בהצלחת הקבוצה בעונה הקודמת".

 

רוט לוקח אליפות ממכבי ת"א. המעבר סופי ורשמי (צילום: אלי אלגרט) (צילום: אלי אלגרט)
רוט לוקח אליפות ממכבי ת"א. המעבר סופי ורשמי(צילום: אלי אלגרט)

 

החתימו את רוט על החוזה. גרשון ושמיר (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
החתימו את רוט על החוזה. גרשון ושמיר(צילום: אבי מועלם)

 

חגיגת לונדון 2012 ב-ynet ספורט:

 

"סעיפי היציאה מהחוזה הינם חד צדדיים", הוסיפו ראשי חולון, "ומאפשרים לשחקן להודיע על עזיבתו, כשלקבוצה אין אפשרות להתערב בהחלטה ולעמוד בדרכו,

כך שההחלטה התקבלה לחלוטין במעמד צד אחד על ידי השחקן".

 

עוד הבהירו במועדון הסגול: "בשבועות האחרונים נעשו ניסיונות לברר האם השחקן מתעתד לממש את הסעיף בחוזה, זאת כיוון שבניית הקבוצה לעונה הקרובה תלויה באופן ישיר בעובדת הישארותו או עזיבתו. נאלצנו להמתין בסבלנות להחלטתו, אך חובה לציין שלקבוצה אין טענות על התנהלותו של השחקן, והשיחות הישירות אשר התנהלו בינו לבין מכבי ת"א, אלו הן שיחות לגיטימיות ובהתאם לחוזהו. יודגש כי המועדון לא היה צד במשא ומתן בין השחקן למכבי ת"א".

 

אוהדי חולון. נו מור מורן (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
אוהדי חולון. נו מור מורן(צילום: טל שחר)

 

יש לך רכז חדש. דייויד בלאט (צילום: מור שאולי) (צילום: מור שאולי)
יש לך רכז חדש. דייויד בלאט(צילום: מור שאולי)

 

מה עוד חדש ב-ynet ספורט?

 

למרות דברים אלה, ועל אף העובדה שהמו"מ אכן התנהל בין מכבי ת"א לרכז הישראלי, בחולון דובר בשבועות האחרונים על אפשרות שרוט יעזוב, עוד לפני

ההצעה שהתקבלה מהצהובים, זאת בשל עלותו הגבוהה למועדון, שעדיין סוחב גירעון של כמיליון וחצי שקלים, וחוזהו של רוט הקשה על הקבוצה בבניית הסגל לעונה הקרובה.

 

העובדה שהקבוצה תקבל פיצוי ממכבי ת"א, ביחד עם עול חוזהו של השחקן שעמד על כ-145 אלף דולר, אמורה לעזור למועדון להיבנות שוב מחדש, זאת כאמור לאחר שכל הזרים מהעונה שעברה עזבו.

 

בחולון סיכמו: "המועדון מיצר על עזיבתו של רוט, למרות שעלות שכרו לו היה נשאר בחולון היה הגבוה ביותר לשחקן המועדון מאז עונת האליפות ההיסטורית, פועל יוצא מההערכה לחשיבותו לקבוצה. ברור לכל שמועדון צנוע כמו הפועל חולון אינו יכול להתחרות ביכולות הכלכליות של מכבי ת"א. המועדון מודה לו על תרומתו ומאחל לו הצלחה בדרך בה בחר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים