שתף קטע נבחר

ההצעה המגונה של שרה סילברמן

סרטון שעלה אמש לרשת מציג את הקומיקאית הבוטה שרה סילברמן בביקיני, כשהיא מנסה לשכנע את המיליארדר שלדון אדלסון להעביר את כספי התרומות לברק אובמה במקום למועמד לנשיאות מיט רומני. יש גם כלבלב

קמפיין הבחירות של מיט רומני, מועמדה של המפלגה הרפובליקנית בבחירות לנשיאות ארה"ב, מושך המון תשומת לב הודות לכמה חברים מיליארדרים טובים שתורמים לו המון כסף. בניסיון לאזן את המצב לטובת אובמה, הקומיקאית שרה סילברמן מנסה להשפיע על הפוליטיקה כמו שרק היא יכולה: מילים מטונפות ותום ילדותי.

 

בסרטון שעלה אמש לרשת היא פונה לאחד התורמים הגדולים של רומני, שלדון אדלסון, איל הקזינו ובעליו של "ישראל היום". אדלסון הודיע כי הוא מתכנן להעביר לקמפיין של רומני מאה מיליון דולר כדי לחזק אותו בהתמודדתו נגד אובמה, וכאן בדיוק נכנסת סילברמן לתמונה ומציעה לו הצעה שהוא יכול בקלות לסרב לה. סילברמן מבקשת מאדלסון להעביר את הכסף לקמפיין של אובמה, והיא בתמורה תענג אותו מינית באמצעות תנוחה המספריים. כדי לפתות אותו ולהראות לו מה בדיוק היא תעולל לו, היא מדגימה את התנוחה על כלבלב חף מפשע.

  

 

הסרטון מפנה לאתר בשם ScissorSheldon.com שבו ניתן לחתום על עצומה הקוראת לרומני לא לקבל את כספו של אדלסון ולינקים למאמרים שונים ביניהם "מה שלדון אדלסון באמת רוצה" או "למה אדלסון תורם". עמוד "צור קשר" מגלה כי מי שעומד מאחורי הסרטון זהו ארגון בשם JCER, ראשי תיבות של Jewish Council on Education and Research (המועצה היהודית לחינוך ומחקר).

 

אחת ממטרות הארגון, כפי שהם מצהירים עליה, היא לפתח ולהפיץ מידע למצביעים בארה"ב בכל הקשור לקהילה היהודית. "אך מעורבות אזרחית לא חייבת להיות חוויה מכאיבה", נכתב באתר, "JCER משתמשים בהומור, סרטים ויראלים סלבריטאים ומדיה חברתית כדי להגיע למיליונים". הסרטון הנוכחי צבר כבר כמעט מאה אלף צפיות, אך סביר להניח שגם הוא יגיע למיליוני צפיות, בדיוק כמו הסרטון מ-2008 בו סילברמן שיתפה פעולה עם JCER וקראה ליהודים להגיע לפלורידה ולממש את זכות ההצבעה שלהם.

  

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים