שתף קטע נבחר

נתניה: חשוד נוסף באונס צעירות הסגיר עצמו

לאחר שהבין כי המשטרה מחפשת אחריו, הסגיר עצמו תושב נתניה כבן 40, אך הוא מכחיש את החשדות נגדו - לפיהם הוא מעורב במעשי אונס שביצע אדם אחר, שהתחזה לסוכן דוגמניות

גבר בן 41 מנתניה הסגיר עצמו הלילה (יום ד') למשטרה, לאחר שאנשיה חיפשו אחריו בחשד למעורבות באונס צעירה בת 20 ונערה בת 17. שלשום עצרה המשטרה גבר אחר, שלפי החשד הציג עצמו בפניהן באינטרנט כסוכן דוגמניות, השקה אותן באלכוהול ואנס אותן בחוף הים. בעקבות מעצרו ניסתה המשטרה לאתר את החשוד השני, קרובו של הראשון, ללא הצלחה, עד שכאמור הוא הסגיר עצמו לידיה.

 

עם זאת, הוא מכחיש את המיוחס לו. בהמשך הוא יובא לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

 

דיווחי חדשות נוספים ב-ynet:

עו"ד ישראלי מונה לתפקיד בכיר במועצת הביטחון

בת 11 נשכחה באוטובוס תיירים: "איפה ההורים?"

 

העצור חשוד כי יחד עם קרוב משפחתו, בן 33, אנסו צעירה בת 20 ונערה בת 17 בחוף היום לאחר שאחד מהם הציג עצמו כסוכן דוגמניות והשני כצלם. על פי החשד "סוכן הדוגמניות" הכיר את שתי המתלוננות באתרי היכרויות באינטרנט ולאחר שיחה שניהל עמן, הן הסכימו למסור לו את מספרי הטלפון שלהן, ובהמשך אף נפגשו איתו בנתניה.

  

על פי החשד, למפגש הצטרף קרוב משפחתו של "סוכן הדוגמניות" על תקן צלם, והם ירדו יחד עם המתלוננות בשני אירועים נפרדים לחוף הים בנתניה. שם נתנו להן לשתות אלכוהול ובהיותן בגילופין אנסו אותן יחד. לאחר האונס החזירו אותן לבתיהן. רק למחרת, לאחר שהתעוררו כשהן מבולבלות, הבינו כי נפלו קורבן לאונס.

  

אתמול הובא "סוכן הדוגמניות" לבית משפט השלום בפתח תקווה ומעצרו הוארך בשלושה ימים. בעקבות מעצרו עלה החשד כלפי בן משפחתו, שהתחזה לצלם. במשטרה הוציאו נגדו צו מעצר והוא הוכרז כדרוש לחקירה. הלילה הוא התייצב בתחנת המשטרה בנתניה והסגיר את עצמו. בבית משפט השלום בפתח תקווה תבקש המשטרה להאריך את מעצרו להמשך חקירה. 

 

בחקירתם טוענים השניים כי הם אכן סוכן דוגמניות וצלם והכחישו כי אנסו את הצעירה והנערה. לטענתם, הכול נעשה בהסכמה. במשטרה מעריכים כי צעירות נוספות נפלו קורבן לשניים, וקוראים להן להתלונן נגדם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים