שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  650 עובדי קבלן הצטרפו למשטרה כחלק מן הסגל
  העובדים התאגדו בהסתדרות לפני כ-4 שנים כעובדי כוח אדם ולאחר מו"מ מתמשך נקלטו העובדים במשטרה. במסגרת ההסכם יינתן לכל עובד מענק בסך 3,000 שקל. עובדים שלא יעברו את תהליך השיטור מסיבות של אי התאמה, יקבלו פיצויים מוגדלים

  ההסתדרות והמדינה חתמו על הסכם לפיו כ-650 אזרחים עובדי המשטרה ייקלטו ויהפכו לשוטרים מן המניין.

   

  ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה במשטרה

  גמלאי משטרה הפגינו: "לא יכולים לקנות תרופות"

  קידום חקיקה: קליטת עובדי כוח אדם במשטרה

   

  לפני כ-4 שנים התאגדו בהסתדרות העובדים שהועסקו במשטרה כעובדי חברות כוח אדם. המשטרה הכירה בהתארגנות ולאחר משא ומתן מתמשך נקלטו העובדים כאזרחים עובדי משטרה, בדומה לאזרחים עובדי צה"ל. עם קליטתם של העובדים החל משא ומתן עם המשרד לביטחון פנים והמשטרה לקליטת העובדים כשוטרים מן המניין.

   

  במסגרת ההסכם יעברו העובדים תהליך קליטה לתפקידי שיטור המשטרה. כמו כן, הוסדרו תנאי עבודתם, דרגות הקליטה ודרגות השכר של העובדים והוסדרו ההכשרות והמשך תשלום פעימות השכר בהתאם להסכם השכר. במסגרת ההסכם אף יינתן לכל עובד מענק שיטור בסך 3,000 שקל.

   

  בנוגע לעובדים אשר לא יעברו את תהליך השיטור מסיבות של אי התאמה, סוכם על מתן פיצויים מוגדלים הכוללים תוספת של 60%-70% ומענק בסך של כ-20,000-25,000 שקל.

   

  עוד סוכם על הארכת תקופה השירות לאזרחים שהועסקו באמצעות חברות כוח אדם במשטרה מעבר לגיל הפרישה הנהוג במשטרה, עד לצבירת 25 שנות ותק או עד לגיל 67 לפי המוקדם. כמו כן אפשרות הארכה נוספת לשוטרים אשר גמלתם תהיה נמוכה ממחצית השכר הנהוג במשק על מנת שיוכלו להגדיל את גמלתם.

   

  יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, אבי ניסנקורן אמר היום: "אני מברך את העובדים ביום קליטתם למערכת כשוטרים שווי זכויות. אני רוצה להודות לח"כ אמנון כהן אשר כיו"ר ועדת הפנים עמד על שמירת זכויות העובדים בדיונים אשר התקיימו בוועדה ולכל הגורמים במו"מ ביניהם נציגי ההסתדרות, הועד ונציגי המשטרה על מו"מ אינטנסיבי וענייני".

   

  יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, אריאל יעקובי אמר: "אני שמח שהצלחנו להביא את העובדים בשני שלבים מעובדי כוח אדם לעובדים מן המניין ואחר כך לשוטרים לכל דבר שהם לב ליבו של הארגון".

   

  יו"ר ועד אזרחים עובדי משטרה, ירון קרילה אומר היום: "מדובר ביום חג לכ-650 עובדי המשטרה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים