שתף קטע נבחר

חידה משולשת שוות שוקיים לאמצע הקיץ

לחידה השבוע מצורף רמז מעניין: אם תמתחו קו בין השינויים תקבלו משולש שווה שוקיים מושלם. 3 שינויים קלים לתעסוקה בימים החמים, רק מחכים שתמצאו אותם ותקבלו ספרים במתנה

החידה השבוע מאוד מעניינת, אבל כמובן לפני הכל אנו מטפלים בחידה הקודמת שם בוצעו שלושה שינוים שלא היוו אתגר קשה מדי לכם הפותרים.

 

השינוי הראשון היה באיות האנגלי של המילה "שיגור" שם השמטתי אות חשובה.

 

השינוי השני בא לידי ביטוי בקטימת הזרוע של משקפי הראייה שלי.

 

השינוי השלישי הוא חיתוך של התופסן בו אני משתמש כמחזיק מפתחות.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

לוני רוזנבלום הופך להיות הראשון המשלים שלישייה של זכיות. הי לוני, הספרים שלך אצלי ממתינים שתבוא לאסוף אותן. אחריו עונים נכונה אסף חדד מפתח תקווה ועמיחי פרייזר שסוף סוף זוכה לאור התשובה המדויקת שלו.

 

הפותרים יקבלו ספרים מתנת "ידיעות ספרים" וממני מקבל נעמה הירש חיבוק ענק והתנצלות שהיא מאחרת לעבודתה בגלל החידה. הפתרונות שלך היו מקוריים אבל לא ממש קרובים אז אולי בפעם הבאה הספרים יישלחו לאורנית במידה ותעני נכונה. בכל מקרה אם את צריכה פתק או אישור לבוס שאיחרת בגלל החידה שלי אז הנה קיבלת.

 

החידה השבוע מוקדשת לאדם שהפך ממרואיין לחבר קרוב. שמו טל הולנדר. אצלו צילמנו כתבה על חוויה צרכנית לקראת סדרה חדשה שתעלה בקרוב. אגב, אם אתם אוהבים חוויות זה הזמן לעניין אותנו. בכל מקרה מה שיצא מהיום המתיש הוא תיעוד הכי מביך של עבדכם הנאמן.

 

עם הצלם אני עוד אבוא בחשבון אבל התמונה שבאמת צריכה לעניין אתכם היא כאן למטה. אני מזכיר שיש ללחוץ להגדלה על קישור התמונה כדי לגלות את שלושת השינויים שביצעתי. מה שמעניין השבוע הוא שאם תמתחו קו בין השינויים תקבלו משולש שווה שוקיים מושלם.

 

שיהיה סוף שבוע נעים ושקט לכולם. מישל

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים