שתף קטע נבחר

החידה השבועית: קבלו רמז וזהו שלושה שינויים

מישל דור כנראה לא חש בטוב השבוע, איזו עוד סיבה יכולה להיות לכך שהוא בא לקראתם ומגלה לכם את אחד השינויים שעשה בתמונה? לאחר שזומן למחלקה לחקירות עיתונאים אצלנו, הודה שהחליט פשוט לעודד אתכם לקרוא ספרים. בקיצור: זהו במהרה שלושה שינויים - וזכו בספר. בהצלחה!

מה קרה? מה קרה? איזו המולה! איזו דרמה! החלטתי לתת לכם הגולשים את אחד השינויים בחידה במתנה וכולם נזעקו, מדוע? אז לפני שאני ננזף אתן לכם גם הפעם את הרמז, מבלי שתיאלצו בכלל לקרוא עד הסוף: בחידה החדשה אחד השינויים שביצעתי הוא באמת בכפתורי המקלדת - שינוי מאוד מתבקש שאני דווקא נמנע ממנו כי זה המקום הראשון בו אתם מחפשים.

 

פתרון החידה הקודמת

החידה בשבוע שעבר "הטריפה" אתכם, ואני שואל: האם זה החום שריתק אתכם לבית וגרם לכם לשלוח כל כך הרבה פתרונות או שהפרסים עושים לכם את זה? ממש לא מבין, אבל השינויים היו קלים:

 

1. בפלייר "פטנט" שוייפו השיניים של הלסת התחתונה.

2. חיווי הדקות במדפסת המשולבת מציג 66 - שש דקות מעל המותר.

3. בחיבור ה-USB שלושה חורים – אחד יותר מדי.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

אני מזכיר לכם כי יש קישור ישיר לתמונה עם הפתרונות במידה ואתם רוצים לטפוח לעצמכם על המצח ולמלמל משהו על ההחמצה שמנעה מכם ספרים איכותיים מבית "ידיעות ספרים" המעניקים השבוע את הפרסים לדוריאן טופיול מהוד השרון שעצר את שעון העצר 14 דקות לאחר פרסומה, יניב כוסראוי מחולון ושחר וינבוים מאלפי מנשה. אני מודה לרבים ששלחו גם הם תשובות נכונות ומזכיר שמנצחים השלושה הראשונים שלא רק שענו נכונה אלא גם הביסו את שאר הפותרים בכך שענו נכונה ראשונים.

 

השבוע הייתי בחיפה במכללת מדיאטק היי-טק שבה שוקדים לא מעט על החידה שלנו וראיתי את האוסף הכי מרשים של מחשבים ביתיים ועסקיים משנות ה-70 וה-80. אני מקדיש את החידה ליריב ענבר, מנכ"ל המכללה, שעשה מעשה ופתח את המוזיאון לכל מי שרוצה לבוא ולראות את המוצגים חינם אין כסף. יריב - כל הכבוד!

 

החידה השבועית 

החידה השבוע מתוחכמת ביותר. לא סתם חשפתי את אחד השינויים מהסיבה הפשוטה שיש מלכודת נבזית ביותר השבוע. אני חוזר ומדגיש שהחידה היא על דברים שלא יכולים להיות או לא הגיוניים בעליל ולכן היזהרו היטב כאשר אתם שולחים את הפתרונות שלכם. בהצלחה

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בתמונה בהגדלה

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים