שתף קטע נבחר

רצים לדירה: מבצעים חדשים בשוק הנדל"ן

יחידת דיור בקיבוץ פרוד שבגליל העליון או דירת גן בהרצליה? יציאה למילואים וקבלת הטבה לקניית דירה בכרכור או דופלקס בת"א? ליקטנו עבורכם שלל מבצעי נדל"ן שמציעים הקבלנים

העונה החמה בעיצומה, ויציאה מהמזגן לטובת חיפוש דירה חדשה, כשמחירי הדירות נושקים לשמיים, נראית כמו משימה שאפשר להמתין איתה עוד כמה חודשים. עד אז, מזג האוויר יצטנן - ואיתו אולי גם שוק הנדל"ן. אבל עבור מי שבכל מעדיף לצאת ולהזיע אספנו את כל המבצעים החדשים בשוק הנדל"ן.

 

טוחנים מילואים? אולי זה משתלם

חברת שיכון ובינוי נדל"ן מציעה למשרתי מילואים עד 13% הנחה ברכישת דירה בארבעה פרויקטים: "חלומות כרכור", "חלומות רחובות", "חלומות תלמי מנשה" ו"חלומות ברנע הירוקה" באשקלון. ההנחה תינתן במסגרת מבצע של מועדון בהצדעה, בשיתוף שיכון ובינוי נדל"ן וחברת רשף נכסים.

 

כך, לדוגמא, בשכונת "חלומות כרכור" דירת ארבעה חדרים בגודל 104 מ"ר עם מרפסת בגודל 12 מ"ר וחניה מוצעת במחיר התחלתי של 1.148 מיליון שקל. דירת חמישה חדרים בגודל 124 מ"ר עם מרפסת בגודל 13 מ"ר מוצעת במחיר התחלתי של 1.241 שקל.

 

בפרויקט "חלומות ברנע" באשקלון מוצעת דירת ארבעה חדרים בגודל 101 מ"ר עם מרפסת בגודל 10 מ"ר וחניה במחיר התחלתי של 859 אלף שקל. ואילו בפרויקט "חלומות רחובות", הממוקם בשכונת פארק המדע בעיר, מוצעת דירת חמישה חדרים בגודל 126 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר במחיר התחלתי של 1.564שקל.

 

צילום: באדיבות שיכון ובינוי נדל

 

 

שלא במסגרת המבצע למילואימניקים, באשקלון בונה גם חברת הנדל"ן אפגד את פרויקט "משכנות אפגד" במרכז העיר. הפרויקט כולל שלושה בניינים עם 258 יחידות דיור, ונותרו בו למכירה 12 דירות חדשות בנות שלושה חדרים. מחיר לדוגמא של דירת שלושה חדרים בגודל 60 מ"ר עם מרפסת בגודל 12 מ"ר בקומה השביעית עומד על 695 אלף שקל.

 

פרויקט "משכנות אפגד" באשקלון  (צילום: : באדיבות חברת אפגד) (צילום: : באדיבות חברת אפגד)
פרויקט "משכנות אפגד" באשקלון (צילום: : באדיבות חברת אפגד)

 

רחובות: הקרבה למדע עולה כסף

חברת פרשקובסקי השקעות ובניין בונה בימים אלה את "פרויקט פרשקובסקי" בשכונת המדע ברחובות. במסגרת הפרויקט ייבנו חמישה בנייני מגורים שיכללו 150 יחידות דיור, ובהן דירות 4-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. לדברי החברה, לכל דירה בפרויקט תהיה מרפסת גדולה בגודל של החל מ-20 מ"ר.

 

בשלב זה מציעה החברה דירת חמישה חדרים בגודל 126 מ"ר עם מרפסת בגודל 20 מ"ר, חניה ומחסן צמוד במחיר המתחיל ב-1.67 מיליון שקל. דירת ארבעה חדרים בגודל 100 מ"ר עם מרפסת בגודל של 23 מ"ר עם חניה ומחסן צמוד מוצעת במחיר התחלתי של 1.47 מיליון שקל.

 

צילום: טרי דיזיין

 

 

ראשל"צ: מבצע לזוגות צעירים

חברת הנדל"ן רמי צרפתי בונה את "פרויקט כלניות" במזרח ראשון לציון ומציעה מבצע לזוגות צעירים ולרוכשי דירות שלושה חדרים בפרויקט. במסגרת המבצע, יקבלו הרוכשים מענק תשלום שכר דירה לתקופה של שנה. שווי ההטבה עומד על כ-50 אלף שקל ומחיר דירת שלושה חדרים תתחיל מ-1.199 מיליון שקל.

 

"פרויקט כלניות" בראשון לציון ()
"פרויקט כלניות" בראשון לציון

 

אצל השכנה נס ציונה משווקת חברת הנדל"ן צרפתי שמעון את הבניין השביעי והאחרון בפרויקט "צרפתי בשמורה" בשכונת הארגמן בעיר. הפרויקט כולל שבעה בניינים בני שבע קומות, המכילים 182 יחידות דיור. עד כה אוכלסו כבר 104 יחידות דיור בארבעה בניינים, ושני בניינים נוספים נמצאים בשלבי בנייה מתקדמים. לכל דירה יש שתי חניות ומחסן צמוד.

 

הבניין השביעי כולל 26 יחידות דיור ומציע דירות בנות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. החברה מציעה דירת ארבעה חדרים בגודל של 108 מ"ר עם מרפסת שמש בגודל של 16 מ"ר תמורת מחיר התחלתי של 1.69 מיליון שקל. דירת חמישה חדרים בגודל של 126 מ"ר עם מרפסת שמש בגודל של 16 מ"ר מוצעת במחיר התחלתי של 1.89 מיליון שקל. ואילו דירת פנטהאוז עם חמישה חדרים בגודל 165 מ"ר עם מרפסת שמש בגודל 130 מ"ר מוצעת במחיר התחלתי של 3.6 מיליון שקל.

 

"פרויקט צרפתי בשמורה" בנס ציונה (צילום: רן צרפתי) (צילום: רן צרפתי)
"פרויקט צרפתי בשמורה" בנס ציונה(צילום: רן צרפתי)

 

תל-אביב: דירות חדשות בצפון העיר

החברות אפגד ואפרידר משווקות את פרויקט "קדמת צהלה" בצפון תל-אביב. מדובר בפרויקט פינוי-בינוי שעדיין לא יצא לדרך, ותוכנן על ידי האדריכל אברהם יאסקי. הפרויקט כולל 324 יחידות בשני מגדלים בני 24 קומות כל אחד, ועוד ארבעה בנייני בוטיק בני עשר קומות, שסביבם שטחים ירוקים נרחבים.

 

עד כה נמכרו 10 יחידות דיור במסגרת מכירה מוקדמת, וכעת מוצעות דירות חמישה חדרים בגודל 124 מ"ר כולל מרפסת, עם אפשרות לתכנון פנימי גמיש ללא עלויות כספיות לשינויים תכנוניים. המחיר: החל מ-1.985 מליון שקל.

 

קבוצת G-GROUP בבעלות גיא בלושינסקי וקבוצת חג'ג' משווקות בימים אלו שני מגדלי מגורים בשכונת שיכון ל' בצפון תל-אביב. בשני הבניינים, האחד בן 11 קומות והשני שש קומות, יהיו 58 יחידות דיור, בהן דירות 3-5 חדרים, פנטהאוזים ודופלקסים. כעת מוצעות למכירה 16 יחידות דיור: דירת חמישה חדרים בקומה השביעית בגודל 115 מ"ר עם מרפסת בגודל 12 מ"ר במחיר של 2.3 מיליון שקל; ועוד דירות מפוארות יותר המגיעות לכיוון שלושה מיליון שקל.

 

פרויקט המגורים של קבוצת G-GROUP וקבוצת חג'ג' בת"א (הדמיה:  באדיבות G-GROUP) (הדמיה:  באדיבות G-GROUP)
פרויקט המגורים של קבוצת G-GROUP וקבוצת חג'ג' בת"א(הדמיה: באדיבות G-GROUP)

 

הרצליה: חצי מיליון עכשיו, השאר בכניסה

חברת רילטי אקזקיוטיב משווקת את פרויקט "פסגת הדר" בהרצליה, הכולל בניין בן תשע קומות כאשר קומת הקרקע מיועדת לחנויות בוטיק. בבניין 35 יחידות דיור, ובהן דירות גן, דירות 3-5 חדרים עם מרפסות שמש, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

 

במסגרת המבצע יוכל הרוכש בעת חתימת החוזה לשלם חצי מיליון שקל, ואת יתרת התשלום לשלם בליווי בנקאי מלא מיום קבלת המפתח. דירות גן בבניין ימכרו החל מ-1.85 מיליון שקל; דירות שלושה חדרים עם מרפסת שמש ימכרו החל מ-1.45מיליון שקל; דירות מיני פנטהאוזים בני ארבעה חדרים עם מרפסת שמש יימכרו החל מ-2.1 מיליון שקל; ודירות פנטהאוזים בנות חמישה חדרים עם מרפסת שמש ימכרו החל מ-3.3 מיליון שקל.

 

פתח תקווה: 200 אלף שקל הנחה

חברת א. זיתוני החלה לשווק בימים אלה את "פרויקט ECO כפר גנים" בפתח תקווה. מדובר בשלב השני של פרויקט המגורים SPIRIT שבונה החברה במתחם. הפרויקט יכלול 107 יחידות דיור בשלושה בניינים, בני תשע קומות כל אחד. תמהיל הדירות בפרויקט כולל דירות בנות 5-6 חדרים עם מרפסות גדולות ודופלקסים.

 

בימים אלה יוצאת החברה במבצע מכירה מוקדמת, במסגרתו ימכרו דירות חמישה חדרים בגודל 123 מ"ר, עם מרפסת בשטח כ-20 מ"ר, החל מ-1.699 מיליון שקל. מהחברה נמסר כי המחיר משקף הנחה של כ-200 אלף שקל ממחיר השוק.

 

"פרויקט ECO כפר גנים" בפתח תקווה ()
"פרויקט ECO כפר גנים" בפתח תקווה

 

חדרה: המכירות בפארק ממשיכות

חברת אמירי גן קיבלה היתר בנייה לפרויקט "אמירי חדרה הירוקה" בחדרה, והחלה את עבודות הבנייה בשטח. מאז תחילת השיווק בסוף 2011 נמכרו 36 יחידות דיור מתוך 88 היחידות בשלב א'. הפרויקט כולו יכלול כ-500 יחידות מגורים והוא מצוי בסמוך לשכונת ניסן ושכונת ברנדס שבעיר.

 

פרויקט "אמירי חדרה הירוקה" בחדרה (הדמיה: גיורא גור אדריכלים) (הדמיה: גיורא גור אדריכלים)
פרויקט "אמירי חדרה הירוקה" בחדרה(הדמיה: גיורא גור אדריכלים)

 

השכונה החדשה תוקם למרגלות פארק בשטח 90 דונם, שייבנה במקום בהשקעה כוללת של כ-150 מיליון שקל. בפרויקט שלושה מגדלים בני 18 קומות וארבעה בניינים בני שמונה קומות ובהם כ-300 דירות 4-5 חדרים וכן דירות לופט גינה ולופט פנטהאוז. עוד 200 דירות ייבנו במבנים של צמודי קרקע ודירות גג. בכל הבניינים חניה תת-קרקעית ולובי רחב ידיים.

 

מחירו של לופט בן חמישה חדרים בגודל 130 מ"ר בקומה הרביעית, עם מרפסת של 30 מ"ר, עומד על 1.33 מיליון שקל; מחיר דירת חמישה חדרים בקומה הרביעית בגודל 110 מ"ר, עם מרפסת של 30 מ"ר, עומד על 1.120 מיליון שקל; ומחיר דירת ארבעה חדרים בקומה השלישית בגודל 100 מ"ר, עם מרפסת בגודל 17 מ"ר, עומד על 1.03 מיליון שקל.

 

עוד זווית של פרויקט "אמירי חדרה הירוקה" בחדרה (הדמיה: גיורא גור אדריכלים) (הדמיה: גיורא גור אדריכלים)
עוד זווית של פרויקט "אמירי חדרה הירוקה" בחדרה(הדמיה: גיורא גור אדריכלים)

 

נתניה: נוף לים וקומה גבוהה

חברת אפריקה ישראל משווקת את פרויקט "סקיי עיר ימים" יחד עם חברת ב.יאיר בשכונת עיר ימים בנתניה. הפרויקט כולל שני מגדלים בגובה 34 קומות, הכולליםם דירות 4-5.5 חדרים, פנטהאוזים בני שישה חדרים ודופלקסים בני שבעה חדרים.

 במסגרת המבצע שמציעה החברה, ניתן לרכוש דירות בגודל 140 מ"ר עם מרפסת בגודל 12 מ"ר בקומה ה-29 עם נוף לים ב-2.56 מיליון שקל.

 

פרויקט סקיי עיר ימים בנתניה (צילום: איתי סיקולסקי) (צילום: איתי סיקולסקי)
פרויקט סקיי עיר ימים בנתניה(צילום: איתי סיקולסקי)

 

אפריקה ישראל גם משווקת בבאר יעקב את פרויקט "סביוני תלמי מנשה", בין המושבים תלמי מנשה ונווה דורון. השכונה כוללת גני ילדים, בית ספר, שטחים ירוקים רבים וגינות ציבוריות והפרויקט כולל חמישה בניינים עם דירות 4-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. במסגרת המבצע שמציעה החברה, ניתן לרכוש דירות גן בנות חמישה חדרים בגודל 117 מ"ר עם גינה בגודל 188 מ"ר ב-1.89 מיליון שקל.

 

קיבוץ פרוד: חיים שקטים בגליל העליון

מי שמעדיף אווירה כפרית ומעוניין ליהנות מהשקט שבגליל העליון, יכול להתעניין בפרויקטים שמציעה חברת אמפא מליבו. החברה החלה באחרונה בבניית הרחבת קיבוץ פרוד, לאחר שקיבלה היתר בנייה. כרגע מדובר בשלב א' של ההרחבה, הכולל 56 יחידות דיור. ההרחבה תכלול מגרשים בגודל של כ-400 מ"ר, עליהם ייבנו בתים בני 3.5 חדרים ו-5-6 חדרים.

 

הרחבת קיבוץ פרוד (צילום: רועי מור ועודי ויו פוינט) (צילום: רועי מור ועודי ויו פוינט)
הרחבת קיבוץ פרוד(צילום: רועי מור ועודי ויו פוינט)

 

כ-39 מהבתים בפרויקט כבר נמכרו עוד בטרם החלה החברה בבנייה, וכעת נותרו למכירה 17 יחידות אחרונות. הנה כמה דוגמאות למחירים: בית בן 3.5 חדרים בגודל 100 מ"ר מוצע במחיר התחלתי של 999 אלף שקל; בית בן חמישה חדרים בגודל 123 מ"ר מוצע במחיר התחלתי של 1.232 מיליון שקל; ובית בן שישה חדרים בגודל של 207 מ"ר מוצע במחיר התחלתי של 1.691 מיליון שקל.

 

דוגמא נוספת לבית מגורים בהרחבת קיבוץ פרוד (צילום: רועי מור ועודי ויו פוינט) (צילום: רועי מור ועודי ויו פוינט)
דוגמא נוספת לבית מגורים בהרחבת קיבוץ פרוד(צילום: רועי מור ועודי ויו פוינט)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
זה הזמן לקנות דירה?
צילום: shutterstock
מומלצים