שתף קטע נבחר

אביה של לי קורזיץ: "סומך עליה שתביא מדליה"

בסוכת המציל שלו בחוף בנתניה ששון קורזיץ המשיך בשגרת העבודה, בזמן שכל המדינה עקבה אחרי השיוטים של בתו, לי קורזיץ. "אני מקווה לטוב ביום שלישי", הוא אמר והמשיך בעבודה. בתו מדורגת במקום השני, לפני השיוט המכריע

בסוכת המציל בחוף ארבע העונות בנתניה ישב אתמול (יום א') ששון קורזיץ ועבד כרגיל. כמו יתר בני משפחתה של הגולשת לי קורזיץ, גם הוא לא עקב אחר השיוטים של בתו. על אף השלווה שששון הקרין לסובבים, חבריו בסוכת המציל אמרו: "אל תראו אותו ככה, הוא מתח ובלחץ, הוא מודע לכך שבתו עשויה להביא להיסטוריה ישראלית".

 

ממשיך לעבוד בים כרגיל (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
ממשיך לעבוד בים כרגיל(צילום: עידו ארז)

 

גם יתר בני משפחתה של לי לא צפו בשיוטים, "אנחנו מחכים ליום שלישי לראות איזו מדליה לי תביא", אמרה האם. כרגע מדורגת קורזיץ במקום השני הכללי, לפני השיוט האחרון שייערך מחר.

 

לונדון 2012 - העמוד האולימפי המיוחד של ynet ספורט

חבריו של שטילוב: "שגיאה אחת היא כל ההבדל"

מסומליה לבריטניה: הרץ שריגש את הממלכה

פלפס, פרגיות ומשה גרטל. סיכום השחייה

 

"אני סומך עליה שתחזור עם מדליה", אמר אביה של לי, שסיימה מוקדם יותר שני שיוטים ומבלי שתבטיח לעצמה עדיין מדליה.

 

"היה לה קשה, אבל היא תצליח". לי קורזיץ (צילום: gettyimages) (צילום: gettyimages)
"היה לה קשה, אבל היא תצליח". לי קורזיץ(צילום: gettyimages)

 

חבריו לסוכת המציל של ששון קיבלו בפלאפון עדכונים ומסרו לו אותם, בזמן שהוא החזיק בידו מפה עם מיקומי כל המתחרות בשיוט. לאחר שהתברר כי לי לא הבטיחה מדליה, אמר ששון: "אני סומך עליה שתחזור עם מדליה. עבר עליי יום קשה ולא פשוט. אני מקווה לטוב ביום שלישי. יהיה לה קשה,

אבל היא תצליח".

 

ששון הסביר על פי חישובי הנקודות במשטים עד כה, ולפי הנקודות הצפויות במשט המדליות מחר, ישנו עדיין סיכוי שלי תזכה במדליית זהב.

 

בסיום השיוטים אתמול, בעוד חבריו מעדכנים אותו בתוצאות, היה ששון עסוק בלהזהיר בכריזה משפחה עם ילדים שנכנסה לים הסוער הרחק מסוכת המציל. קורזיץ נותרה התקווה הישראלית האחרונה למדליה אולימפית בלונדון 2012, לאחר שהמתעמל אלכס שטילוב דורג שישי בגמר תרגיל הקרקע.


פורסם לראשונה 05/08/2012 23:01

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ששון קורזיץ. יש עדיין סיכוי לזהב
צילום: עידו ארז
מומלצים