שתף קטע נבחר

אבל וכעס בבית הרוגות התאונה: 'נמצא את הדורס'

המשטרה מוסיפה לתור אחר שושן ברבי, שחשוד כי דרס למוות את סבטלנה יגודייב, בתה שושנה ודודתה אלכסנדרה רובינוב. בבית המשפחה בדימונה זעמו על הנהג שנחשד כי נסע כשהוא שיכור או לאחר שהשתמש בסמים. בעבר ברח מבדיקה משטרתית. "הוא שפן, אם המשטרה לא תמצא אותו, נגיע אליו"

"אם המשטרה לא תגיע לנהג, אנחנו נגיע אליו", כך הזהירו הבוקר (שבת) קרוביה של סבטלנה ושושנה יגודייב, הרוגות תאונת הפגע וברח הקשה אמש בנתניה, שבמהלכה מתה גם אלכסנדרה רובינוב. בבית המשפחה בדימונה התערבבו הבוקר (שבת) האבל על מות האם ובתה והרצון בעשיית צדק עם הנהג הפוגע שנמלט, על פי החשד, לאחר המעשה.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

 

במשטרה הוקם צוות חקירה מיוחד בשיתוף אגף התנועה ומרחב שרון. על פי החשד, הנהג המבוקש, שושן ברבי, נסע במכונית כשהוא שרוי בגילופין או תחת השפעת סמים, ולכן הוא לא מסגיר עצמו למשטרה וממתין עד שלא ניתן לאתר את השרידים בדמו. הוא והעצור שהודה בתחילה כי הוא הנהג חשודים בהריגה, הפקרת פצוע, בריחה ועוד.

 

כלי הרכב הפוגע, אמש בנתניה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
כלי הרכב הפוגע, אמש בנתניה(צילום: עידו ארז)

 

סבטלנה (משמאל) ושושנה יגודייב (צילום רפרודוקציה: רועי עידן) (צילום רפרודוקציה: רועי עידן)
סבטלנה (משמאל) ושושנה יגודייב(צילום רפרודוקציה: רועי עידן)
 

"שיהיה אמיץ, שיסגיר עצמו". אזור התאונה בנתניה (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
"שיהיה אמיץ, שיסגיר עצמו". אזור התאונה בנתניה(צילום: עידו ארז)
 

"נמצא אותו, כמו שמצאו את הדורס של לי זיתוני. שיהיה אמיץ. שיסגיר את עצמו. הוא שפן, פחדן", אמר רודי, אחיה של שושנה, בעוד דודה ניסן מוסיף כי "אנשים כאלה צריך לשפוט במלוא חומרת הדין. המשטרה צריכה לעשות את העבודה. הם צריכים להיות מאחורי סורג ובריח ולא להסתובב חופשי".

 

דף הפייסבוק של שושנה יגודייב (צילום מסך) (צילום מסך)
דף הפייסבוק של שושנה יגודייב(צילום מסך)
 

התאונה הקטלנית אירעה אמש מעט לפני השעה 20:00. המכונית שבה נהג אחד מהשניים, מסוג "אאודי", פגעה בשלוש הנשים בעת שעברו במעבר חצייה בשדרות בן צבי בנתניה. הנשים - סבטלנה ושושנה, אם ובתה, ואלכסנדרה, בת דודתה של האם - הגיעו לעיר מדימונה, כדי להעביר שם את השבת.

 

אליעזר, בעלה של סבטלנה יגודייב, סיפר כי היו נשואים זה 32 שנים, עוד טרם עלייתם לארץ בשנות השמונים. היא עבדה בניקיון בעוד בתה עבדה במפעל בקיבוץ משאבי שדה הסמוך. הלוויתן של השתיים תתקיים מחר בשעה 12:00 בדימונה.

 

גם בביתה של רובינוב בנתניה זעמו על השתלשלות העניינים, ועל הקושי באיתור החשוד המרכזי בדריסה. "איך הוא יכול לדרוס ולהרוג שלוש נשים, לברוח ולעשות קומבינות שמישהו אחר יודה במה שעשה? זה חוסר אחריות. לנו זה כבר לא יעזור, אבל שיהיה גבר ויסגיר את עצמו", אמרה לריסה זטלאווי, בתה של ההרוגה.

 

"הן יצאו שלושתן מהבית של אמא והיו בדרך אליי לארוחת השבת. הן הספיקו לחצות באור ירוק את החלק הראשון של הכביש ובחלק השני הנהג פגע בהן וברח", סיפרה הבת, שמתגוררת בצד השני של הרחוב, כמעט בניין מול בניין מול בית אמה. "הוא פשוט פגע בהן בעוצמה רבה. שמעתי על התאונה ומיד ירדתי למטה. ראיתי את אמא פצועה, נושמת את הנשימות האחרונות שלה. אנשי מד"א ניסו להחיות אותה, ראיתי שניסו לעזור לה הרבה, אך בסוף היא נפטרה. ראיתי גם את סבטלנה ושושנה, וראיתי שלא ניתן לעשות כלום כדי לעזור להן".

 

אחרי הפגיעה המשיך נהג הרכב לנסוע עוד כמה עשרות מטרים, ואז נעצר. שני נוסעי הרכב נמלטו ממנו רגלית לפי החשד, וכעבור זמן מה הגיע אחד מהם לתחנת המשטרה הסמוכה לזירת התאונה. החשוד שהסגיר עצמו, בן 26, טען כי הוא זה שנהג במכונית, אולם במשטרה חשדו כי הוא משקר ומחפה על חברו ברבי. בהמשך חזר בו הצעיר בן 26

מהודאתו כי הוא זה שנהג ברכב, וטען כי ברבי הוא שנהג בו. סנגוריתו, עו"ד תמי אולמן, אמרה ל-ynet כי מרשה מבולבל, וטוען כי הוא אינו זוכר מה קרה בעת התאונה.

 

ברבי, בן 35 מנתניה, הורשע בשנת 2010 כי נהג באותה מכונית וכאשר התבקש על ידי המשטרה לעצור לבדיקה, נמלט מהמקום במהירות של 180 קמ''ש, תוך שהוא מנסה לגרום לסטיית ניידת משטרה שרדפה אחריו וחוצה רמזורים אדומים.

 

בשנים האחרונות, פתח קיוסק בסמוך לאזור התאונה, ושמו נקשר פחות לנושאים עברייניים. המשטרה קוראת לברבי להסגיר את עצמו, ומבקשת ממי שראה אותו לפנות למוקד המשטרה.

 

בהכנת הידיעה השתתפה אולגה לביא
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שושנה יגודייב
רפרודוקציה: עידו ארז
סבטלנה יגודייב
רפרודוקציה: עידו ארז
אלכסנדרה רובינוב
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
אזור התאונה בנתניה
צילום: עידו ארז
צילום: מתוך דף הפייסבוק של משטרת ישראל
שושן ברבי
צילום: מתוך דף הפייסבוק של משטרת ישראל
לריסה, בתה של רובינוב
צילום: עידו ארז
מומלצים