שתף קטע נבחר

בעלי בתי בושת בת"א חשודים בעבירות מסים

ארבעה בעלים של בתי בושת, בהם סטודנטית למשפטים, נעצרו בחשד שהעלימו מס בשווי מיליוני שקלים. המשטרה ורשות המסים מצפים להעמידם לדין לא רק על סרסרות

במשטרה וברשות המסים מבקשים להילחם בזנות דרך הכיס של בעלי בתי הזונות, שכמה מהם עשויים למצוא את עצמם נאשמים לא רק בסרסרות, אלא גם בעבירות מס והלבנת הון. במבצע משולב של ימ"ר תל אביב בפיקודו של ניצב משנה גדי אשל ויחידת "יהלום" של רשות המסים נעצרו הבוקר (יום ד') ארבעה בעלי בתי בושת מהגדולים בתל-אביב, בהם אישה בת 40, סטודנטית למשפטים. הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם אחר הצהריים.

 

המאבק שניהלה עד כה המשטרה לרוב היה עקר. בתי בושת אמנם נסגרו לזמן מה, אך במקומם צצו אחרים במקומות אחרים בעיר. לרוב, העצורים בפשיטות היו היצאניות עצמן, שהיו משתחררות לאחר מספר שעות חקירה, וכמה "קופים" – אנשי קש שניהלו את בתי הזונות. אותם אנשים היו לוקחים על עצמם את האשמה בתיקים שעסקו בניהול מקום אסור, אבל הבעלים האמיתיים היו חומקים מאחריות.

 

במסגרת הפעילות שהביאה למעצרים הוטל על מפלג בילוש בימ"ר תל-אביב בראשותו של סגן-ניצב יואב קוטלר להרכיב צוות חקירה מיוחד שתפקידו היה לאסוף ראיות נגד אלה שמרוויחים את הכסף הגדול מבתי הזונות - הבעלים.

 

רב-פקד רונן נחשוני ממחלק המוסר בימ"ר ובלשיו עקבו במשך מספר חודשים אחר ארבעה חשודים מרכזיים שהחזיקו בבעלות על בתי בושת בתל-אביב. בחקירת ספרי החשבונות גילו הבלשים

על פי החשד רישום כוזב והעלמות של מיליוני שקלים.

 

המשטרה מאמינה שבידיה ראיות פליליות לעבירות מסים, ויחד עם רשות המסים תבקש לחלט לאותם חשודים רכוש רב ולהגיש נגדם כתבי אישום. הם יואשמו גם בסרסרות וגם בעבירה חמורה של הלבנת הון, וצפויים לקנסות כבדים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אם יימצאו אשמים, הבעלים צפויים לקנסות כבדים
צילום: shutterstock
סנ"צ קוטלר
רפ"ק נחשוני
מומלצים