שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הונדה מאמינה בסוסים

  הקופה החדשה של הונדה מציגה עוד מנוע קטן מידות אך גדול בכוח. הם טובים בזה

  הונדה הרגילה אותנו בשנים האחרונות ליכולת המופלאה שלה לשחרר הספקים עצומים ממנועים קטני נפח, גם ללא מגדש טורבו. האקורה RS-X החדשה אינה יוצאת דופן. הקופה הבינונית, שנחשפה בתערוכת דטרויט כמכונית תצוגה ותגיע במהלך השנה לפס הייצור, מצוידת במנוע בנפח שני ליטרים בלבד. זה לא מפריע לאנשי הונדה להצהיר על הספק מרבי של 200 כ"ס לפחות.
  סודה (הגלוי) של הונדה חבוי (בולט) כרגיל בתזמון שסתומים משתנה. כאן מכונה המערכת I-VTEC כאשר להרמת השסתומים הכמעט-נורמלית מצטרפת מערכת חדשה המבטיחה שפע אפשרויות שינוי תזמון - לא רק שני מצבים כמו בעבר. בעזרת כל אלה מצליח המנוע החדש והחזק לעמוד גם בתקנות זיהום האוויר המחמירות ביותר כולל ה-LEV של קליפורניה.
  יחידת כוח זו, שהינה למעשה גרסה מוחלשת ו"מתורבתת" יחסית של מנוע ה-2.0 ליטר שהוצג ב-S2000, הרודסטר החזקה של הונדה, משודכת לתיבה ידנית בת שישה הילוכים. יחידת כוח זו עשויה להגיע בשנה הבאה גם לגרסה ספורטיבית של הסיוויק החדשה שתכונה... נחשתם נכון, R.

  יורשת לאינטגרה

  ה-RS-X היא למעשה מחליפת האינטגרה, מכונית הקופה המשווקת באירופה תחת השם הונדה, אך באמריקה נמכרת תחת המותג אקורה. אקורה, למי שאינו יודע, היא החטיבה היוקרתית של הונדה בארצות הברית, כמו לקסוס עבור טויוטה ואינפיניטי עבור ניסאן. מבחינת מראה לא פורצת המכונית גבולות חדשים, אלא שומרת על הנוסחה הבטוחה יחסית של האינטגרה היוצאת. למרות זאת, היא נראית שרירית, מוצקה ומזמינה יותר.
  פרטי העיצוב הבולטים הם יחידות התאורה החדשות עם חיפוי שקוף וקימורים עד אזור הפגוש, ביניהם סבכה כוחנית למראה מבעבר וספוילר קדמי "רב -מפלסי" ועמוק. אגב, גם ליחידות התאורה המאורכות מאחור צמד קימורים לכיוון הפגוש. בצללית המכונית בולטים החישוקים הגדולים - "18 עם גומי במידות נדיבות, 225/45.
  ההונדה החדשה מרווחת ומהודרת יותר מהאינטגרה הוותיקה, ומצויידת במושבי ספורט של ריקארו ושפע עור בתא הנוסעים. סביבת הנהג, עם זאת, מצטיינת במראה תכליתי ומינימליסטי ומציגה כיוון חדש עבור הונדה. זה מהווה למעשה המשך ל-S2000 והסיוויק החדשה. המחוונים נאים ומקוריים למדי וסביבם יש שימוש רב בגוון אלומיניום אופנתי. גרסה סדרתית של המכונית תוצג באפריל השנה, בתערוכת ניו-יורק.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אקורה RS-X
  בשבילנו, הונדה...
  תא הנוסעים מינימליסטי...
  בשונה מהספק המנוע
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים