שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נתניהו על פרשת מיסז'ניקוב: "דברים מטרידים"
  ראש הממשלה התייחס לכתבה בערוץ 2, שלפיה שר התיירות נוהג לכאורה להשתכר ומבלה במועדוני חשפנות. "צריך לחכות שיתבררו הדברים", אמר נתניהו. מיסז'ניקוב עצמו הגיב בציניות: "הגעתי בזמן לעבודה ואפילו עברתי ינשוף"

  "היו בכתבה דברים מטרידים, שמענו את תגובת השר, צריך לחכות שיתבררו הדברים", כך אמר היום (ג') ראש הממשלה בנימין נתניהו בתגובה לכתבה שפורסמה אמש בערוץ 2 בנוגע להתנהלותו הבעייתית לכאורה של שר התיירות סטס מיסז'ניקוב. מהכתבה עלה בין היתר כי השר נוהג להשתכר, לבלות במועדונים - כולל כאלה שבהם מופיעות חשפניות - ולהרחיק מאבטחים שמחויבים לשמור על ביטחונו.

   

  ארה"ב בוחרת 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

   

  מיסז'ניקוב עצמו התייחס מוקדם יותר לדברים ובמהלך פגישה בין משלחת בולגריה שמבקרת בארץ למשלחת הישראלית, אמר בציניות: "הגעתי היום בזמן לעבודה, ואפילו עברתי ינשוף". הכתבה של חדשות ערוץ 2 נשענה על עדויות של יותר מחמישה אנשים במערך האבטחה של שרי הממשלה.

   

  בכתבה של ערוץ 2 נטען כי אחד מאנשי מערך האבטחה אף עבר בדיקת פוליגרף שלא מטעמו ונמצא דובר אמת. בתחקיר של העיתונאי עמית סגל דווח כי כמה וכמה גורמי אבטחה סיפרו על לילות של שכרות ובילוי פרוע במועדונים מצד השר, "שבסיומם, כפי שמאשר גורם אבטחה, שר התיירות
  לא תמיד ידע איפה הוא נמצא".

   

  בכתבה נשמע גורם במערך האבטחה של השר מיסז'ניקוב מספר: "אם זה היה נגמר בדרינק, זה עוד היה טוב. בעשרות מקרים הוא היה חוזר שיכור, מתנדנד, נודף ריח אלכוהול. היו גם תקופות של שלושה לילות בשבוע. הוא איבד את שיווי המשקל לא פעם, היו מאבטחים שנאלצו לתמוך בו והיו גם כאלה שסירבו, מצדם שייפול. לדעתי אסור שאיש ציבור יתנהג ככה - לחזור הביתה מתנדנד בארבע בבוקר".

   

  במשרד התיירות אמרו אמש בתגובה כי "אבטחת השר מתבצעת בהתאם להנחיות המחייבות את כל שרי הממשלה ובהתאם לנהלים של הגוף המנחה, ללא תקלות או חריגות מנוהל זה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים