שתף קטע נבחר

בית הזוועה: 21 שנות אונס, אלימות והתעללות

כתב אישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בתל-אביב חושף פרשה של מאות מעשי אונס, אלימות והתעללות קשה של זוג הורים ממרכז הארץ בשלוש בנותיהם במשך 21 שנה. האם הדיחה מים על ראשן של הבנות באסלה

מאות מעשי אונס, מעשי סדום, מכות, השפלות והדחת מים על הראש באסלה. המעשים הללו ואחרים מתוארים בכתב אישום מחריד שהוגש הבוקר (יום ד') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד זוג הורים מהמרכז. האב נאשם במאות מעשי אונס ומעשי סדום בשלוש מארבע בנותיו. מעשים שבוצעו במשך לא פחות מ-21 שנה. האם, כך לפי כתב האישום, ידעה על מעשי האב, שתקה והתעללה אף היא קשות בבנות. הפרקליטות טוענת כי בידיה ראיות מפורטות ומצולמות הן לגבי עבירות המין והן לגבי העבירות שביצעה לכאורה האם. 

 

בחירות בארה"ב 2012 - לכל הכתבות של CNN ו-ynet

 

האב ביצע בבנות עבירות מין קשות מאז שהיו ילדות קטנות ועד שהגיעו לבגרותן. בין היתר מתואר כיצד נהג "לשחק מחבואים" עם בנותיו, וניצל את ה"משחק" לסיפוקו. כשפנתה אחת הבנות לאם ואמרה שהאב נוגע בה בצורה מוזרה ומכאיב לה ואף תיארה את מעשיו, אמרה לה האם "לא נורא, גם לי הוא עושה את זה. זה נעים". בנוסף, האם כלאה אותן בשירותים, הדיחה את המים על ראשן של הבנות באסלה ואיימה "לעשות אהיל מעור פניה של בתה באמצעות מגהץ". כמו כן דחפה סחוג בכוח לפיה של בתה מכיוון שקיללה.

 

עוד נטען בכתב האישום שהאב הציץ לבנותיו במקלחת והאם ידעה גם את זה. באחת הפעמים, כשהאח אושפז בבית החולים ואחת הבנות הצטרפה אליו, האב ביצע בה מעשים מגונים גם שם והזהיר אותה לבל תרעיש "כדי שלא יתפסו אותם". בידי הפרקליטות גם עדויות תומכות של אנשי

 טיפול ששמעו מהבנות על התקיפה הקשה. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצר האב עד תום ההליכים ולהרחיק את האם מהעיר שבה היא מתגוררת.

 

בכתב האישום נאמר בהתייחס לאב כי "מעשיו של הנאשם לאורך התקופה המתוארת בכתב האישום, נעשו תוך שימוש בכוח או איום בו, ובמצב שמנע את התנגדותן של המתלוננות לו. הנאשם ביצע את מעשיו תוך ניצול תמימותן של הקטינות, סמכותו כהורה, חששן ממנו ואף פחדן ממנו, וניצול האמון שנתנו בו".

 

בנוגע לאם צוין בכתב האישום כי "החל משנת 1989, ידעה האם כי האב מבצע תקיפות מיניות במתלוננות, בין אם במפורש ובין אם בעצימת עיניים, וסייעה לו בביצוע מעשיו תוך כך שחדלה מחובתה על פי כל דין לסייע למתלוננות בכל דרך, בין אם בהפרדתן מהנאשם, ובין אם בפנייה למשטרה או לרשויות למען יפעלו לטובת המתלוננות, וזאת כשהיא יודעת או צופה ברמה קרובה לוודאי כי מעשיה ומחדליה מסייעים לאב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים