שתף קטע נבחר

פיב"א החליטה: יוגב אוחיון שחקן של מכבי ת"א

ההתאחדות הבינלאומית פסקה כי הגארד שייך לצהובים מאחר שהפר את חוזהו עת חתם בקובאן הרוסית. כעת תצטרך מכבי ת"א להחליט בעניינו. מהמועדון נמסר: "ההחלטה מהווה חיזוק לעמדתנו, לפיה יש לשמור על העיקרון של כיבוד הסכמים הדדי"

יוגב אוחיון הוא שחקן של מכבי תל אביב, מאחר שהחוזה עליו חתם בקובאן הרוסית אינו תקף. כך פסקה היום פיב"א. לדברי ההתאחדות הבינלאומית, השחקן הפר את החוזה כשחתם בקבוצה אחרת, כך שחוזהו במדי קובאן אינו חוקי.

 

 

כעת תצטרך מכבי תל אביב להחליט כיצד להמשיך אחרי הקביעה הזו. כזכור, המשא ומתן בין הצדדים לגבי התנאים בהם אמור היה השחקן לעבור לקובאן נתקע אתמול.

 

לא יוכל לעבור לליגה הרוסית. יוגב אוחיון (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
לא יוכל לעבור לליגה הרוסית. יוגב אוחיון(צילום: ראובן שוורץ)
 

זאת, לאחר שפיפ"א נתנה קודם לכן לצדדים זמן להגיע להבנות לפני שתקבע סופית את מעמדו, דבר שנעשה היום. במכבי תל אביב רוצים שאוחיון יתנצל ואף יבהיר שפעל למרות שהיה תחת חוזה.

 

השתלשלות הארועים בפרשת אוחיון:

 

בינתיים נשאר צהוב. יוגב אוחיון (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
בינתיים נשאר צהוב. יוגב אוחיון(צילום: עוז מועלם)

 

ממכבי תל אביב נמסר: "מזכ"ל פיב"א, פטריק באומן, נתן החלטה ארוכה ומנומקת, בה הוא מנתח באופן מדוקדק את הראיות, כולל טיוטות החוזים והאימיילים

שהוחלפו בין הצדדים לפני חתימת החוזה, ואת כל החומר שהוגש לו הן ע"י נציגיו המשפטיים של יוגב אוחיון והן ע"י עו"ד טל רוטמן, היועץ המשפטי של מכבי ת"א וקבע באופן ברור וחד-משמעי - יוגב אוחיון נמצא תחת חוזה מחייב מכבי תל אביב לעונה הבאה. המזכ"ל קבע כי לא היתה שום טעות בנושא, ולשון החוזה הברורה מבטאת את כוונתם והסכמתם המפורשת של הצדדים להסכם.

 

סוגרים שנה ב ynet ספורט:

 

"לאור פסיקת פיב"א, ברור לחלוטין כי בחתימת החוזה עם לוקומוטיב קובאן השחקן הפר באופן בוטה את ההסכם שלו עם מכבי. מבחינת מכבי, החלטת מזכ"ל פיב"א הינה חיזוק נוסף לעמדתו של המועדון לפיה יש לשמור על העיקרון של כיבוד הסכמים הדדי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
יוגב אוחיון
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים