שתף קטע נבחר

עשרות רדפו אחר חשוד באשדוד: "אנס, אנס"

גבר בשנות ה-50 לחייו חשוד שביצע מעשה מגונה בנערה שראה בחנות. הוא ברח מהמקום אחרי שצעקה, עשרות חרדים רדפו אחריו, קראו "אנס, אנס" - והביאו למעצרו. המשטרה מנעה נקמה

התקיפה המינית נגמרה במרדף של תושבי השכונה אחרי החשוד: תושב אשדוד חשוד כי ביצע היום (ב') מעשה מגונה בנערה בת 15. האיש, בשנות ה-50 לחייו, תפס את הנערה בעת שהייתה בתוך חנות ברובע ז' בעיר. הוא קרע את חצאיתה וברח בעת שהחלה לצעוק. ההמון, שהבחין בו נס מהמקום, רדף אחריו - והוביל בסופו של דבר למעצרו.

 

עוד כתבות בערוץ החדשות

אחמדינג'אד איים במחיקת ישראל, השגריר נטש

סערה באוסטריה: מה יעלה בגורל ביתו של היטלר?

  

עשרות חרדים רדפו אחר החשוד, צעקו "אנס אנס", ולאחר כמה עשרות מטרים השתלטו עליו. בעקבות ההמולה, הגיעו למקום שני פקחים עירוניים, שהזעיקו שוטרים קהילתיים. ביחד עימם הם הוציאו את החשוד מהקהל הרב שהתאסף ורצה לנקום בגבר.

 

שוטרי משטרת אשדוד, שהגיעו למקום ועצרו את החשוד, החלו בחקירת המקרה. הגבר אינו מוכר למשטרה, ובחקירתו הודה במיוחס לו ואמר לשוטרים "שהיצר הרע השתלט עליו".

 

סרגיי מלכוב משיטור העירוני, שהגיע למקום עם השוטרת מוריה כהן, סיפר: "כשהגענו ראינו המולה ואדם שמנסה לברוח. תפסנו אותו, הכנסנו אותו לניידת ונסענו למקום רחוק יחסית בכדי לתחקר אותו תחקור ראשוני. בכך בעצם הצלנו את חייו. היו שם הרבה אנשים שהיו עצבניים על המעשה שלו, ביניהם אביה של הילדה, ואנחנו הצלחנו להרחיק את החשוד מהם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים