שתף קטע נבחר

משתגעים על מרים: אשת סגנו של קמרון בכותרות

ימים מורכבים עוברים על ניק קלג. בכל מקום שסגן ראש הממשלה הבריטי נמצא, כולם עסוקים באשתו החיננית. החל ממראיין ב"סקיי ניוז" שאמר: "יש לך אשה מושכת" ועד ראש העיר לונדון שהצטרף למחמאות. מי מקשיב לדעותיו על מסים?

זה היה ראיון שגרתי ב"סקיי ניוז". סגן ראש ממשלת בריטניה, ניק קלג, שוחח בתוכנית הבוקר עם אמון הולמס בשידור ישיר על מספר נושאים רציניים, בהם תוכנית המסים שלו, לרגל הוועידה של המפלגה הליברל-דמוקרטית. בצעד יוצא דופן, בסוף הראיון, פנה המראיין לאישיות הבכירה: "האם אני יכול לומר שיש לך אשה מושכת מאוד?".

 

 

כתבות נוספות מהעולם

 

קלג התפתל קלות, אך שמר על קור רוח כשענה: "אעביר לה את המסר, אני בטוח שהיא תרגיש מוחמאת. אני גם חושב כך". מקור המקורב לו אמר לאחר מכן כי הוא לא הוטרד מהשאלה.

 

קלג ורעייתו, ילידת ספרד, מרים (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
קלג ורעייתו, ילידת ספרד, מרים(צילום: רויטרס)

 

חביבת הממלכה החדשה (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
חביבת הממלכה החדשה(צילום: רויטרס)

 

בעיתון "דיילי מייל" הזכירו אירוע נוסף כשראש עיריית לונדון, בוריס ג'ונסון, כתב בטור שפרסם בעיתון "טלגרף" כי רעייתו של קלג, מרים גונזלס דורנטס, היא אחת מ-20 הסיבות מדוע כולם, ולא רק שמרנים, צריכים לתמוך בסגן ראש הממשלה.

 

ג'ונסון, דמות צבעונית בפני עצמו, כתב כי מרים היא מקסימה, חכמה ומצחיקה בדיוק כפי שהיא נראית. הוא הוסיף כי קלג היה מוכן "להקריב את עתידו הפוליטי" למען הקמת הממשלה, גם במחיר של התקפות מכל עבר ו"השפלה פוליטית מתמשכת". ראש העיר של לונדון התייחס לסוגייה שנויה במחלוקת של המתת גיריות בבריטניה כדי למנוע התפשטות מחלות בבקר, והכריז כי "יש להתעלם מבעיית הגיריות - הצילו את בני הזוג קלג מהשמדה!".

 

בינתיים, נמשכת הוועידה של המפלגה הליברל-דמוקרטית, אך ללא מרים שחזרה הביתה כדי "לטפל בילדים". קלג ניצל את היעדרה כדי לנסות ולהשיג קצת תשומת לב לעצמו. סגן ראש הממשלה הבריטי הופיע בסדרה של אירועים מצולמים וניסה להוכיח לתושבי הממלכה: אני מעניין לא פחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים