שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  במקום לינדנשטראוס: שפירא יסיים את דו"ח הרפז
  המבוקרים בדו"ח קיבלו הארכה של עשרה ימים בעקבות בקשת שר הביטחון - ועל סיום הדו"ח יופקד מבקר המדינה שפירא

  מבקר המדינה לשעבר, מיכה לינדנשטראוס, נעתר לבקשת שר הביטחון, אהוד ברק, והחליט להעניק לו וליתר המבוקרים בדו"ח הרפז הארכה של עשרה ימים מתום חג הסוכות להגשת טיעוניהם בכתב לטיוטה הסופית של הדו"ח. המשמעות: לינדנשטראוס, שמסיים את תפקידו ב-9 באוקטובר, לא יסיים את כתיבת הדו"ח ומי שישלים אותו יהיה המבקר הנוכחי יוסף שפירא.

   

   

  כתבות נוספות בערוץ החדשות

   

  בהודעה שפרסם משרד מבקר המדינה נכתב כי "בדיון שקיים המבקר היוצא עם צוות משרדו לאחר הפגישה עם השר ויועציו המשפטיים, ולאור בקשות דומות ממבוקרים נוספים, סבר המבקר היוצא כי אין למנוע הגנה ראויה, הוגנת ושוויונית לכלל המבוקרים בפרשה הנדונה, במיוחד נוכח מכלול הרגישויות הכרוכות בה".

   

  עוד נכתב כי "בקשת שר הביטחון הועלתה על ידו ועל ידי באי כוחו בטענה

  שלעומת המבוקרים האחרים בפרשה הוא קיבל את חומרי הביקורת רק לפני ימים ספורים ונוכח שהייתו בתפקיד בענייני משרדו בארה"ב נמנע ממנו פרק הזמן הראוי לעיון בחומרים שקיבל לאחרונה. בקשתו לקבל ארכה בת 45 ימים לצרכי מתן תשובה בפרשה נדחתה על ידי המבקר לשעבר, שאישר, כאמור, פרק זמן של 10 ימים בלבד".

   

  טיוטת הדו"ח הוגשה למבוקרים, בהם גם הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, לפני כשבועיים. גורמים שראו את הטיוטה אמרו כי אין הבדל משמעותי בינה לבין הטיוטה הראשונה, פרט לכך שהתווספה ביקורת על שר הביטחון אהוד ברק.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לא יסיים את הדו"ח. לינדנשטראוס
  צילום: גיל יוחנן
  מומלצים